Uchwyt meblowy reling DECORIS-160 mm Inox
Dostępność: ostatnie sztuki
Wysyłka w: 48 godzin
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena regularna:
7.82
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość szt.
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Kod produktu: U-DEC-08-160-G7-220
Opis
Najważniejsze cechy produktu:
  • Nowoczesny uchwyt relingowy do mebli
  • Uniwersalne zastosowanie – kuchnia, łazienka, pokój
  • Eleganckie wykończenie w kolorze inox
  • Trwała konstrukcja ze stali oraz ZnAl
  • Wygodny chwyt i łatwy montaż
  • Pasuje do nowoczesnych i klasycznych mebli
Dane techniczne:
  • Rozstaw otworów montażowych: 160 mm
  • Długość całkowita: 220 mm
  • Szerokość podstawy: 10 mm
  • Średnica relingu: 12 mm
  • Wysokość: 31 mm
  • Kolor: Inox
  • Materiał: Stal + ZnAl
Dane techniczne
Rozstaw 160 mm
Kolor Inox
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Kraj wysyłki:
Produkty powiązane
Uchwyt meblowy reling 544 mm Satyna
Producent: INNY
Uchwyt meblowy reling 672 mm Satyna
Producent: INNY
Uchwyt meblowy reling 736 mm Satyna
Uchwyt meblowy reling 608 mm Satyna