Złóż zamówienie

 

Warunki i instrukcja składania zamówień

 1. Zamówienia prosimy składać wypełniając odpowiedni formularz - dostępne do pobrania w zakładce Pobierz pliki.
 2. Składając zamówienie należy wypełnić wymagane pola dot. danych klienta takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres, nr telefonu, data złożenia zamówienia oraz wypisać zamawiany asortyment.
 3. Prosimy o unikanie wszelkich skreśleń oraz w miarę możliwości nie nanoszenie poprawek w wypełnianym formularzu. Formularz powinien być czytelny.
 4. W przypadku, gdy liczba zamawianych elementów jest większa od liczby pozycji na formularzu należy wypełnić kolejny egzemplarz (w dolnym prawym rogu znajdują się okienka przeznaczone do numerowania stron).
 5. Następnie wypełniony formularz z własnoręcznym podpisem należy przesłać:
  1. Zamówienia na fronty oraz cięcie i oklejanie na maila zakupy@kobax.pl lub faksem na nr faksu 33 8766 233
  2. Zamówienia na akcesoria na maila akcesoria@kobax.pl lub faksem na nr faksu 33 8739 355
 6. W ciągu 24 godzin (dni robocze) skontaktujemy się z Państwem.
 7. Zaliczkę można wpłacić na nasze konto przelewem (Bank Spółdzielczy Kalwaria Zebrzydowska, nr konta: 03 8119 0001 0013 0097 2000 0010) wpisując w tytule przelewu nr faktury.
 8. Zamówienie zostanie przekazane do realizacji po wpłynięciu na nasze konto wpłaty zaliczki lub po otrzymaniu informacji o dokonanej wpłacie zaliczki w kasie.
 9. Firma nie ponosi odpowiedzialności za błędne wypełnienie formularzy oraz za niezapoznanie się z warunkami zamówień. Odpowiedzialność ponosi zamawiający.
 10. W przypadku zlecenia na cięcie płyty obowiązują dodatkowe zasady:
  1. Klient zobowiązany jest do odbioru pociętych elementów do 48 godzin od momentu wykonania usługi (data wykonania znajduje się na formularzu zamówienia).
  2. Po upływie w/w 48 godzin do każdego zlecenia doliczana będzie stawka za przechowywanie pociętego materiału w wysokości 12 zł brutto = 1 rozpoczęty dzień (24 godziny).
  3. Resztki użytkowe płyt (odpady) Klientów będą przechowywane do 5 dni kalendarzowych od dnia ucięcia zlecenia, po tym terminie odpady będą utylizowane.
  4. Jeżeli towar będzie ładowany razem z eropaletą to przed załadunkiem Klient musi zwrócić europaletę na wymianę lub jeśli jej nie ma, zapłacić kaucję wg. cennika w biurze sprzedaży.
  5. Po oddaniu europalety, kaucja za nią będzie zwracana w biurze sprzedaży.
  6. Europaleta na wymianę nie może być uszkodzona i innej jakości niż ta zabierana z towarem.
  7. Usługa EXPRESS - dotyczy cięcia płyty oraz oklejania krawędzi. Dopłata do usługi wynosi 50% ceny podstawowej. Usługę wykonujemy do 24 godzin.
 11. W przypadku klientów zainteresowanych stałą współpracą warunki handlowe ustalane są indywidualnie.

 

Jesteś STAŁYM KLIENTEM?

Nie chcesz wypełniać za każdym razem swoich danych? Pobierz formularz, wypełnij pola z danymi zamawiającego i zapisz formularz na swoim komputerze. Dzięki temu za każdym razem kiedy będziesz składał zamówienie, Twoje dane będą wypełnione. Usprawni to Twoją pracę!

 

Tutaj znajdziesz pliki do pobrania
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium