Opcje przeglądania
Nowość
Promocja

Kowbojki i szufladki winiarki

 
 
 
Informacje ogólne

W kuchniach rustykalnych modne są wciąż kowbojki. W naszej ofercie mamy i te dodatki! Dostępne są w dwóch wzorach, które mogą być wykończone folią PVC lub lakierem zarówno w macie jak i w połysku.

Szuflady winiarki to fajny gadżet w kuchni. W naszej ofercie dostępne są pojedyncze i podwójne szuflady. Tak jak w przypadku kowbojek mogą zostać pokryte lakierem lub folią PVC.

Jak zamówić?

Kowbojki oraz szuflady winiarki można zamówić wyłącznie mailowo lub telefonicznie - przejdź do zakładki Informacje o firmie i kontakt.

Jest to towar na zamówienie. Nie ma możliwości zakupu online.

Kolorystyka

Kowbojki i szuflady winiarki mogą zostać wykończone foliami PVC z naszej kolekcji oraz wszystkimi lakierami w macie i połysku dostępnymi we wzornikach ICA, RAL oraz NCS.

Uwaga! Przeczytaj!

Firma KOBAX® nie bierze odpowiedzialności za:

  • Różnice w rysunku słojów względem wzornika Folii PVC
  • Różnice w odcieniu folii PVC dla listew pochodzących z różnych partii produkcyjnych. Związane jest to z faktem, iż producent folii PVC nie gwarantuje powtarzalności odcienia koloru folii w nowych partiach dostawy
  • Różnice kolorystyczne wynikające z doróbek elementów. Listwy już użytkowane delikatnie zmieniają swoje barwy zarówno w przypadku wykończenia elementów lakierem, folią PVC oraz okleiną
  • Uszkodzenia folii PVC na krawędziach (skurcze) spowodowane nadmierną temperaturą, która bezpośrednio działa na wyrób (okolice piekarnika - uchylanie drzwi, stosowanie sprzętu kuchennego nie do zabudowy, oddziaływanie oparów z gotujących wodę czajników, dogrzewanie pomieszczeń palnikami gazu lub prądu, które dają kierunkowe ciepło na wyrób jak i również oświetlenie halogenowe)
Pobierz pliki

Formularz zamówienia na fronty proste (3,05 MB) .pdf

Zobacz jak poprawnie uzupełnić formularz

pobierz
 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium