Materiały dla projektantów

 

Umowa LICENCYJNA praw autorskich materiałów firmy KOBAX ®

Umowa LICENCYJNA na pobieranie oraz używanie materiałów graficznych, promocyjnych oraz zdjęć których właścicielem praw autorskich jest firma: Zakład Handlowo-Produkcyjny "KOBAX ®" - Pająk Krzysztof, Zebrzydowice 289a, 34-130 Kalwaria Zebrzydowska zwany dalej w treści umowy właścicielem, a pobierającym czyli dowolnym użytkownikiem internetu który za pomocą odpowiedniej technologii może pobierać, kopiować, edytować oraz rozpowszechniać materiały objęte LICENCJĄ.

Właściciel udostępnia NIEODPŁATNEJ licencji na wszystkie materiały zawarte pod adresem: www.kobax.pl/pobierz-pliki każdemu kto stosuje się do jej postanowień i wypełnia obowiązki z nią związane. Pobierając jakikolwiek plik z w/w adresu URL akceptujesz jej postanowienia i potwierdzasz tym samym że zapoznałeś/aś się z jej treścią.

Materiały zawarte pod adresem www.kobax.pl/pobierz-pliki można używać w następujący sposób:

 1. Dozwolone jest używanie plików na firmowych komercyjnych stronach www prowadzących działalność stolarską, meblarską, drzewną itp.
 2. Dozwolone jest używanie plików na różnego rodzaju blogach, forach, portalach tematycznych, pod warunkiem umieszczenia linku na jakiejkolwiek podstronie w domenie umieszczonych materiałów w formacie HTML do strony producenta. Instrukcja jak link HTML powinien wyglądać wyjaśniono w §4 należy go skopiować i wkleić w źródło strony.
 3. Dozwolone jest pobieranie plików i używanie w materiałach do druku, pod warunkiem zachowania dobrej jakości (wielkość w rozdzielczości druku minimum 200dpi) oraz czytelnej adnotacji na publikowanym materiale że właścicielem wykorzystanego pliku lub jego fragmentu jest firma: KOBAX ® - Producent frontów meblowych.
 4. Dozwolone jest używanie plików oraz fragmentów plików w sposób komercyjny pod warunkiem umieszczenia czytelnej adnotacji na publikowanym materiale że właścicielem wykorzystanego pliku lub jego fragmentu jest firma: KOBAX ® - Producent frontów meblowych jeśli publikacja widnieje w Internecie należy umieścić link do strony producenta na publikowanej domenie.

Ograniczenia licencyjne:

 1. Nie dozwolone jest edytowanie pobieranych plików graficznie np. usunięcie loga producenta, napisów z oryginalnych pobranych plików itp.
 2. Nie dozwolone jest zmiana wielkości lub rozdzielczości która jest nieproporcjonalna do oryginalnych rozmiarów pliku.
 3. Nie dozwolone jest odsprzedawanie lub redystrybucja pobranych plików.
 4. Nie dozwolona jest przy jakiekolwiek edycji plików nadmierna ich kompresja powodująca utratę jakości, tym samym zła lub niekompletna prezentacja produktu.
 5. Minimalna kompresja oryginalnego pliku nie może być mniejsza niż 70%.
 6. Poddawać kompresji można tylko pliki oryginalne.
 7. Plików raz zedytowanych i zapisanych nie można poddać kompresji ponownie.
 8. Jakiekolwiek modyfikacje i ingerencje graficzne produktu w oryginalnym pliku i późniejsze jego publikacje są zabronione.

Treści kodu HTML do wklejenia (można wybrać 1 spośród podanych poniżej):

<a href="https://www.kobax.pl" title="fronty meblowe">Fronty meblowe KOBAX ®</a> 

<a href="https://www.kobax.pl" title="Producent frontów meblowych">Producent frontów meblowych KOBAX ®</a> 

<a href="https://www.kobax.pl" title="Płyty meblowe">Płyty meblowe KOBAX ®</a> 

<a href="https://www.kobax.pl" title="Blaty kuchenne">Blaty kuchenne KOBAX ®</a> 

Firma KOBAX ® dokłada wszelkich starań aby materiały dostępne do pobrania były jak najlepszej jakości a także były przetestowane pod względem zgodności z aktualnymi urządzeniami. Materiały do pobrania pod adresem www.kobax.pl/do-pobrania/ "są jakie są" żaden użytkownik pobierający te dane nie może rościć sobie żadnych praw do właściciela firmy związane z ich nieprawidłowym lub wadliwym działaniem, a także uszkodzeniami sprzętu związane z pobieraniem lub używaniem ich.

Za złamanie postanowień licencyjnych przez pobierającego firma KOBAX ® będzie domagać się odszkodowania na drodze sądowej. Jeśli nie akceptujesz tych postanowień zamknij tą stronę.

Interpretacja licencji: W skrócie - wolno pobierać i korzystać z plików zamieszczonych w dziale Pobierz pliki do woli, ale nie wolno ingerować w nie graficznie, sprzedawać ich, kopmresować bardziej niż 70%. Jedyną modyfikacją która możemy wykonać jest zmiana wielkości plików. Pod żadnym pozorem nie wolno usuwać logo i tekstu zwartego w plikach.

 

Chcesz nawiązać współpracę?

Skontaktuj się z nami, a my przedstawimy Ci ofertę.

Umów się z przedstawicielem

+48 537 497 109 lub kontakt@kobax.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium