Opcje przeglądania
Nowość
Promocja

Blendy podszafkowe

piękne listwy podszafkowe blendy kobax dekoracyjne

 
 
 
Informacje ogólne

Blendy to listwy dekoracyjne stosowane są do montażu pod wiszącymi szafkami. W naszej kolekcji posiadamy standardową blendę, gładką zwaną blendą uniwersalną oraz kilka innych wzorów. Blenda podszafkowa używana do maskowania pustych przestrzeni między szafkami nazywamy listwą maskownicą.

W blendach czy listwach można zastosować dowolną krawędź z naszej kolekcji. Blendy sprzedawane są na sztuki do szerokości 70 mm. Później liczone są już z m2. Minimalna szerokość blendy nie może być mniejsza niż 40 mm.

Jak zamówić?

Blendy podszafkowe można zamówić wyłącznie mailowo lub telefonicznie - przejdź do zakładki Informacje o firmie i kontakt.

Jest to towar na zamówienie. Nie ma możliwości zakupu online.

Kolorystyka

Blendy podszafkowe mogą zostać wykończone foliami PVC z naszej kolekcji oraz wszystkimi lakierami w macie i połysku dostępnymi we wzornikach ICA, RAL oraz NCS.

Uwaga! Przeczytaj!

Firma KOBAX® nie bierze odpowiedzialności za:

  • Różnice w rysunku słojów względem wzornika Folii PVC
  • Różnice w odcieniu folii PVC dla listew pochodzących z różnych partii produkcyjnych. Związane jest to z faktem, iż producent folii PVC nie gwarantuje powtarzalności odcienia koloru folii w nowych partiach dostawy
  • Różnice kolorystyczne wynikające z doróbek elementów. Listwy już użytkowane delikatnie zmieniają swoje barwy zarówno w przypadku wykończenia elementów lakierem, folią PVC oraz okleiną
  • Uszkodzenia folii PVC na krawędziach (skurcze) spowodowane nadmierną temperaturą, która bezpośrednio działa na wyrób (okolice piekarnika - uchylanie drzwi, stosowanie sprzętu kuchennego nie do zabudowy, oddziaływanie oparów z gotujących wodę czajników, dogrzewanie pomieszczeń palnikami gazu lub prądu, które dają kierunkowe ciepło na wyrób jak i również oświetlenie halogenowe)
Pobierz pliki

Formularz zamówienia na fronty proste (3,05 MB) .pdf

Zobacz jak poprawnie uzupełnić formularz

pobierz
 

Blendy podszafkowe

 

Blenda uniwersalna

 

Dostępne krzywizny

dla blendy uniwersalnej

 

Dostępne krawędzie

dla blendy uniwersalnej

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium