Nagrody i wyróżnienia

zobacz nagrody i wyróżnienia firmy kobax

Nagrody i wyróżniania jakie otrzymaliśmy na przestrzeni lat to najlepsze potwierdzenie wysokiej jakości naszych produktów. Przez lata swojej działalności zyskaliśmy uznanie przez szeroko rozumiane otoczenie biznesowe, które doceniło nasz potencjał oraz innowacyjność. Każda z otrzymanych nagród jest rezultatem zaangażowania naszych pracowników i ich dążeniem do całkowitej satysfakcji naszych Klientów.

Dlatego też nasze produkty spełniają najwyższe standardy jakości.Jako przedsiębiorstwo wyróżniamy się dynamicznym rozwojem oraz szczególną aktywnością, co niejednokrotnie zostało docenione w konkursach i plebiscytach.

Naszym szczególnym osiągnięciem jest kilkukrotne otrzymanie nagrody redakcji Meble Plus, która organizuje najstarszy konkurs meblarski w Polsce, wyłaniający najlepsze produkty pod okiem ekspertów od lat działających w branży meblarskiej.

W swojej karierze otrzymaliśmy nagrodę Hit Roku Produkcji Mebli, przyznawaną producentom najbardziej innowacyjnych, funkcjonalnych i atrakcyjnych wyrobów meblarskich. W swoich rękach dzierżymy także statuetkę Dobrego Designu, która trafia do firm oferujących najciekawsze produkty wnętrzarskie, odmieniające przestrzenie domowe. Nosimy prestiżowy tytuł Przedsiębiorstwa Przyszłości, potwierdzający naszą nowoczesność oraz osiągnięcia z zakresu zarządzania kapitałem ludzkim, który dziś stanowi podstawę sukcesu na rynku, począwszy od jakości wytwarzanych produktów, jak i budowania relacji biznesowych.

Wszystkie nagrody jakimi zostaliśmy wyróżnieni są niezwykle ważne i stanowią motywację do intensywnej pracy oraz dalszego rozwoju dla Całego Zespołu KOBAX.

kobax nagrody wyróżnienia meblarskie

kobax nagrody wyróżnienia meblarskie

 

Otrzymane nagrody na przestrzeni lat

Zobacz jakie otrzymaliśmy nagrody w ostatnich latach

 

 

2017

Kronoevent Cyprus

 

2015

Złota siódemka branży meblarskiej

Kategoria Fronty Meblowe

 

Meble Plus

Wyróżnienie - Front Meblowy Art. R1

 

Certyfikat Przedsiębiorstwo Przyszłości

 

2014

Dobry Design

Front Meblowy Art. 72

 

Firma Roku 2014

 

Meble Plus

Front Meblowy Art. 73

 

Polish Exclusive

 

2013

Meble Plus

Front Meblowy Art. 3

 

2012

Hit Produkcji Mebli

Elementy Meblowe

 

2008

IX Gliwickie Targi Budownictwa

 

Małopolski Rzemieślnik Roku

Nagroda imienna dla Krzysztofa Pająka (właściciela firmy KOBAX)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium