Kółko-rolka meblowa prosta guma KM-414 SZARE
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kółko-rolka meblowa prosta guma KM-414 SZARE – płynne przemieszczanie i ochrona podłogi.
Kółko-rolka meblowa KM-414 w kolorze szarym to solidne i funkcjonalne akcesorium, idealne do zastosowań w meblach biurowych, wózkach cateringowych czy magazynowych. Dzięki łożyskowaniu kulkowemu kółko zapewnia płynne i bezproblemowe manewrowanie, niezależnie od obciążenia. Zabezpiecza powierzchnie przed zarysowaniami, dzięki gumowej powłoce, co sprawia, że jest bezpieczne dla delikatnych podłóg. Z nośnością do 300N, jest w stanie wytrzymać duże obciążenie, oferując trwałość i niezawodność przez długi czas.
Cechy produktu:
- Ochrona podłogi: Gumowe kółko delikatnie przesuwa się po powierzchni, nie rysując jej i nie pozostawiając śladów. Idealne do parkietów, paneli i płytek ceramicznych.
- Płynne przemieszczanie: Wysokiej jakości łożyska kulkowe zapewniają lekki i cichy obrót kółka, nawet przy dużym obciążeniu.
- Wysoka nośność: Kółko wytrzymuje obciążenie do 300N (ok 30 kg), co pozwala na stosowanie go w ciężkich meblach i wózkach.
- Uniwersalne zastosowanie: Idealne do mebli biurowych, wózków magazynowych, stołów warsztatowych, wózków cateringowych i wielu innych zastosowań.
- Trwała konstrukcja: Wykonane z wysokiej jakości materiałów, gwarantuje długotrwałe i niezawodne działanie.
Zastosowanie:
- Meble biurowe
- Wózki magazynowe
- Stoły warsztatowe
- Wózki cateringowe
- Inne zastosowania wymagające mobilności
Dane techniczne:
- Model: KM-414
- Średnica kółka: 40 mm
- Szerokość kółka: 22 mm
- Wysokość całkowita: 49 mm
- Wymiary blaszki montażowej: 43x 43 mm
- Nośność: 300N (ok 30 kg)
- Łożyska: Kulkowe
- Materiał: Metal + guma
- Kolor: Szary
Kółko-rolka meblowa prosta guma KM-414 SZARE to gwarancja płynnego przemieszczania, ochrony podłogi i wysokiej trwałości. Dzięki solidnej konstrukcji i łożyskom kulkowym, kółko zapewnia niezawodne działanie przez długi czas.
Produkty powiązane












