fbpx

Witryny meblowe
proste, puste

Witryny meblowe to świetna alternatywa dla frontów pełnych. Oferujemy bazę wzorów, które świetnie prezentują się nie tylko w kuchni. Proponujemy wzory idealnie prezentujące się do salonu, sypialni czy przedpokoju.

Oferta witryn meblowych pustych jest dość szeroka. Wykonujemy witryny puste stylistycznie dopasowane do wybranego wzoru artykułu. W przypadku frontów frezowanych krawędź obwiednia w witrynie jest taka sama jak w wybranym wzorze frontu. Witryny puste możemy wykończyć zarówno folią PVC jak i lakierem

Witryny doskonale wpasują się w klasyczne wnętrze a wraz z dodatkami takimi jak pilastry, winiarki czy listwy wieńczące stworzą aurę odpowiadającą prostemu, tradycyjnemu wnętrzu. W jednobarwnej kolorystyce, z dodatkowym podświetleniem czy lustrem witryny swobodnie mogą być stosowane w nowoczesnych wnętrzach.

Witryny wykonujemy w grubości odpowiadającej wybranemu modelowi frontu.

Wzory frontów z grubościami i rodzajami wykończenia znajdują się w podziale frontów na zestawy.

Klient ma do wyboru następujące kolory laminatów:

  • biały(standard), kolor wybranej folii PVC

Witryny szpros w wersji foliowanej mogą być wykończone folią PVC mat.

W przypadku witryn o nietypowych wymiarach powyżej wysokości 2000 mm standardowo wykonujemy witryny z poprzeczną belką (patrz przykładowa witryna SZ12U wys.2400 mm)

Firma KOBAX® nie bierze odpowiedzialności za:

  • Różnice w rysunku słoi względem wzornika Folii PVC,
  • Różnice w odcieniu folii PVC dla frontów pochodzących z różnych partii produkcyjnych. Związane jest to z faktem, iż producent folii PVC nie gwarantuje powtarzalności odcienia koloru folii w nowych partiach dostawy,
  • Różnice kolorystyczne wynikające z doróbek elementów. Fronty już użytkowane delikatnie zmieniają swoje barwy zarówno w przypadku wykończenia frontów lakierem,folią PVC oraz okleiną.

Składaj zamówienia na naszym firmowym druku
usprawni to ich realizację!

Przekroje witryn meblowych

krawędź wewnętrzna

TOP
pl_PLPolish