Witryny meblowe
wersja foliowana

Witryny meblowe to świetna alternatywa dla frontów pełnych. Oferujemy bazę wzorów, które świetnie prezentują się nie tylko w kuchni. Proponujemy wzory idealnie prezentujące się do salonu, sypialni czy przedpokoju.

Oferta witryn meblowych jest dość szeroka. Wykonujemy witryny puste oraz witryny szpros. Nieustannie poszerzamy swoją kolekcję witryn o nowe wzory. Witryny szpros możemy wykonać praktycznie w większości wzorów frezowanych i we frontach gładkich z krawędzią R1 i R3. W przypadku frontów frezowanych krawędź obwiednia w witrynie jest taka sama jak w wybranym wzorze frontu. Witryny szpros występują w wersji lakierowanie jak również w wersji pod folię.

Witryny szpros doskonale wpasują się w klasyczne wnętrze a wraz z dodatkami takimi jak pilastry, winiarki czy listwy wieńczące stworzą aurę odpowiadającą prostemu, tradycyjnemu wnętrzu. W jednobarwnej kolorystyce, z dodatkowym podświetleniem czy lustrem witryny szpros swobodnie mogą być stosowane w nowoczesnych wnętrzach.

Witryny szpros wykonujemy w grubości odpowiadającej wybranemu modelowi frontu.

Wzory frontów z grubościami i rodzajami wykończenia znajdują się w podziale frontów na zestawy.

Klient ma do wyboru następujące kolory laminatów:

  • biały(standard), kolor wybranej folii PVC

Witryny szpros w wersji foliowanej mogą być wykończone folią PVC mat.

W przypadku witryn o nietypowych wymiarach powyżej wysokości 2000 mm standardowo wykonujemy witryny z poprzeczną belką (patrz przykładowa witryna SZ12U wys.2400 mm)

Firma KOBAX® nie bierze odpowiedzialności za:

  • Różnice w rysunku słoi względem wzornika Folii PVC,
  • Różnice w odcieniu folii PVC dla frontów pochodzących z różnych partii produkcyjnych. Związane jest to z faktem, iż producent folii PVC nie gwarantuje powtarzalności odcienia koloru folii w nowych partiach dostawy,
  • Różnice kolorystyczne wynikające z doróbek elementów. Fronty już użytkowane delikatnie zmieniają swoje barwy zarówno w przypadku wykończenia frontów lakierem,folią PVC oraz okleiną.

Składaj zamówienia na naszym firmowym druku
usprawni to ich realizację!

Witryny meblowe- wersja foliowana

wymiar: 713 mm x 396 mm

SZ 1F

SZ 2F

SZ 3F

SZ 4F

SZ 6F

SZ 7F

SZ 8F

SZ 9F

SZ 10F

SZ 11F

SZ 12U

Witryny meblowe- wersja foliowana

wymiar: 920 mm x 396 mm

SZ 1F

SZ 2F

SZ 3F

SZ 4F

SZ 5F

SZ 6F

SZ 7F

SZ 8F

SZ 9F

SZ 10F

SZ 11F

SZ 12U

Witryny meblowe- wersja foliowana

wysokość: 2000 i 2400 mm

SZ 12U do wys.2000 mm

SZ 12U wys:2400 mm

TOP