fbpx

Dział reklamacji

Chcesz złożyć reklamację? Możesz to zrobić na dwa sposoby:

1. Wypełnij formularz online znajdujący się poniżej,

2. lub wydrukuj zgłoszenie reklamacyjne (link na samym dole) i wypełnij tradycyjnie. Następnie wyślij do nas skan mailowo. Nie zapomnij załączyć zdjęcia wady produktu.

Wszelkie wady podlegające reklamacji będą rozpatrywane do 21 dni od momentu dostarczenia pisemnego dokumentu jakim jest formularz reklamacyjny. Producent zobowiązuje się do realizacji reklamacji w możliwie najkrótszym czasie, jednak nie dłuższym niż 30 dni od dnia dostarczenia przedmiotu reklamacji do firmy KOBAX.

Rozpatrujemy tylko reklamacje złożone na formularzu (online lub tradycyjnie). Wszelkie inne zgłoszenia nie będą rozpatrywane.

 

reklamacje@kobax.pl

Formularz Reklamacyjny

Wypełnij wszystkie pola oznaczone (*)


  ParagonFaktura VATNie posiadam dowodu zakupu

  *pola oznaczone gwiazdką są wymagane

  Informacja dodatkowa od Sprzedawcy:

  Przekazane przez Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Sprzedawcę w celach związanych z wykonaniem Państwa reklamacji oraz spełnieniem związanych z nim żądań i to na zasadach określonych w odpowiednich przepisach prawa. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora danych dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności.

  Dokumenty do pobrania

  Warto wiedzieć

  Jak poprawnie zamontować fronty meblowe foliowane aby zabezpieczyć folię PVC przed szkodliwymi czynnikami a tym samym skurczeniem? Przeczytaj!

  TOP
  pl_PLPolish