fbpx

Aktualne oferty pracy

Specjalista ds. marketingu / grafik komputerowy.

Poszukujemy osoby na samodzielne stanowisko marketingowe. Szukamy osoby, która rozumie marketing, zna się na social mediach, ma koncepcję na to, w jaki sposób budować oraz zwiększać świadomość marki.

Co będzie należało do Twoich obowiązków?

-  przygotowywanie materiałów do druku (ulotki, foldery, katalogi, materiały promocyjne, wizytówki itp.),

-  przygotowanie grafik na potrzeby social media, kampanii banerowych, promocji itp.,

-  prowadzenie social mediów i nadzorowanie kampanii marketingowych,

-  edycja i bieżąca aktualizacja strony internetowej oraz sklepu online,

-  tworzenie i realizacja kampanii e-mail marketingowych z wykorzystaniem platformy MailerLite,

-  tworzenie i obróbka zdjęć produktowych,

-  aktualizacja wizytówek firmy i treści w sieci,

-  dbanie o wizerunek firmy,

-  nawiązywanie i podtrzymywanie współpracy z mediami w zakresie promowania usług,

-  nadzorowanie pracy firm współpracujących w zakresie SEO/SEM,

-  monitorowanie podejmowanych działań, analiza pod kątem efektywności oraz przyjętej strategii marketingowej firmy,

-  współpraca z Kierownictwem.

Czego oczekujemy?

- bardzo dobrej znajomości programów graficznych: Photoshop, Illustrator, Indesign

- podstawowej znajomości Google Adwords i Google Analytics

- doświadczenie w kampaniach promocyjnych, emailingu, social media, e commerce

- głowy pełnej pomysłów, kreatywności i innowacyjności w myśleniu i działaniu,

- samodzielności w działaniu, dobra organizacja oraz nastawienie na realizację celów,

- doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,

- znajomości panelu administracyjnego wordpress, shoper, allegro,

- umiejętności kompleksowej budowy strategii wizerunkowej marki,

- wiedzy i zainteresowania w zakresie marketingu oraz marketingu internetowego

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie

- samodzielność pracy, możliwość realizowania własnych pomysłów oraz wdrażania kreatywnych rozwiązań

- przyjazną atmosferę w pozytywnym i zgranym zespole,

- stałą pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej,

- niezbędne narzędzia pracy oraz dobrze wyposażone studio do zdjęć

Jesteś zainteresowany? Wyślij CV na maila info@kobax.pl Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: "Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Zakład Handlowo-Produkcyjny "KOBAX" - Pająk Krzysztof ,Zebrzydowice 289a, 34-130 Kalwaria Zebrzydowska, moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO."

Obsługa maszyny CNC w stolarni- możliwość przyuczenia

Poszukujemy operatora CNC na samodzielnym stanowisku w firmie produkcyjno-usługowej przy produkcji m.in. frontów meblowych.

Możliwość przyuczenia.

Zakres obowiązków :

- praca na maszynie CNC tj. uzbrajanie jej w narzędzia oraz wdrażanie programu do maszyny,

- projektowanie na alphacam/autocad lub inny program służący do modelowania - mile widziana znajomość,

- projektowanie nowych modeli pod wytyczne kierownictwa,

- przygotowywanie projektów nowych wyrobów,

- wprowadzanie zmian i innowacji w projektowanych i produkowanych wyrobach ,

- znajomość zagadnień z zakresu obróbki skrawaniem oraz projektowania będzie dodatkowym atutem ,

- wprowadzanie nowych rozwiązań,

- utrzymanie porządku oraz dyscypliny pracy w ramach powierzonych zadań i obowiązków,

- umiejętność organizowania pracy pod presją czasu,

- kontrola jakości poprawności projektowanych wyrobów,

- współpraca z Kierownictwem.

Oczekujemy :

-Zaangażowania,

-Punktualności,

-Szybkiego przyswajania wiedzy,

-Samodyscypliny,

-Dyspozycyjności,

-Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Jesteś chętny do pracy, skontaktuj się z nami. Może znajdzie się coś dla Ciebie.

Operator okleiniarki na produkcji - możliwość przyuczenia

Zatrudnimy pracownika na stanowisko: operator okleiniarki - możliwość przyuczenia

Miejsce pracy: Kalwaria Zebrzydowska

Opis stanowiska:

- obsługa okleiniarki (oklejanie wąskich krawędzi płyt meblowych i blatów),

- organizacja pracy,

- kontrolowanie jakości materiałów,

Wymagania:

- doświadczenie w pracy na okleiniarce - mile widziane, ale niekoniecznie. Możliwość przyuczenia.

- umiejętność pracy samodzielnej i w zespole

- odpowiedzialność, dokładność

Zapewniamy przeszkolenia dla osób bez doświadczenia w obsłudze okleiniarki, chcących zdobyć nowe umiejętności.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi osobami.Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres mailowy podany w ofercie.Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:"Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest Zakład Handlowo-Produkcyjny "KOBAX" - Pająk Krzysztof ,Zebrzydowice 289a, 34-130 Kalwaria Zebrzydowska , moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO."

Operator piły panelowej - możliwość przyuczenia

Poszukiwana osoba na stanowisko: operator piły panelowej - możliwość przyuczenia

Opis:

Nasza firma poszukuje pracownika- operatora piły panelowej z możliwością przyuczenia.

  • Docinanie elementów płyt wg.rozkroju - w automatycznym programie do rozkrojów,
  • utrzymanie porządku oraz dyscypliny pracy w ramach powierzonych zadań i obowiązków,
  • Kontrola jakości wyrobów,
  • współpraca z Kierownictwem.

-Zaangażowania

-Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole ,

Jesteś chętny do pracy, skontaktuj się z nami.

TOP
pl_PLPolish