fbpx

Fronty gładkie
z krawędzią R1 i R3
z uchwytem płaszczyznowym

Uchwyty płaszczyznowe to świetne rozwiązanie dla ludzi ceniących sobie funkcjonalność oraz minimalizmy. Proste, gładkie fronty spełniają się w większości wnętrz, przez swoją gładką powierzchnię są łatwe w utrzymaniu. Ten rodzaj uchwytu można stosować wyłącznie we frontach gładkich lakierowanych. 

Na tą chwilę posiadamy 5 wzorów uchwytów płaszczyznowych. W przypadku uchwytów 101 klient może zadecydować o rozmieszczeniu uchwytu na płaszczyźnie, natomiast pozostałe uchwyty montowane są w stałej odległości od krawędzi.

Fronty wykończone okleiną występują w grubości: 18 mm.

Klient ma do wyboru następujące kolory laminatów:

  • biały(standard), kolor wybranego lakieru

Fronty gładkie z krawędzią R1 i R3 z uchwytem płaszczyznowym mogą być wykończone wszystkimi kolorami z wzorników ICA, RAL, NCS.

Uchwyt płaszczyznowy numer 107 oraz 110 możemy wykończyć folią PVC mat.

Firma KOBAX® nie bierze odpowiedzialności za:

  • Różnice w odcieniu lakierów dla frontów pochodzących z różnych partii produkcyjnych. W przypadku wykończenia frontów lakierem nie istnieje możliwość uzyskania identycznego odcienia lakieru. Wynika to z faktu, że lakier jest przygotowywany (mieszany) pod każde zamówienie indywidualnie, a dostawca nie gwarantuje 100% odwzorowania koloru,
  • Różnice kolorystyczne wynikające z doróbek elementów. Fronty już użytkowane delikatnie zmieniają swoje barwy zarówno w przypadku wykończenia frontów lakierem,folią PVC oraz okleiną,

Składaj zamówienia na naszym firmowym druku
usprawni to ich realizację!

UCHWYT PŁASZCZYZNOWY 100

lakier ICA/RAL/NCS mat i połysk

UCHWYT PŁASZCZYZNOWY 101

lakier ICA/RAL/NCS mat i połysk

UCHWYT PŁASZCZYZNOWY 106

lakier ICA/RAL/NCS mat i połysk

UCHWYT PŁASZCZYZNOWY 107

lakier ICA/RAL/NCS mat i połysk, folia PVC mat

UCHWYT PŁASZCZYZNOWY 110

folia PVC mat

TOP
pl_PLPolish