fbpx

Fronty gładkie
z krawędzią R1 i R3
z uchwytem płaszczyznowym

Uchwyty płaszczyznowe to świetne rozwiązanie dla ludzi ceniących sobie funkcjonalność oraz minimalizmy. Proste, gładkie fronty spełniają się w większości wnętrz, przez swoją gładką powierzchnię są łatwe w utrzymaniu. Ten rodzaj uchwytu można stosować wyłącznie we frontach gładkich lakierowanych. 

Na tą chwilę posiadamy 3 wzory uchwytów płaszczyznowych. W przypadku uchwytów 101 klient może zadecydować o rozmieszczeniu uchwytu na płaszczyźnie, natomiast uchwyt nr 100 i 106 jest montowany w stałej odległości od krawędzi.

Fronty wykończone okleiną występują w grubości: 18 mm.

Klient ma do wyboru następujące kolory laminatów:

  • biały(standard), kolor wybranego lakieru

Fronty gładkie z krawędzią R1 i R3 z uchwytem płaszczyznowym mogą być wykończone wszystkimi kolorami z wzorników ICA, RAL, NCS.

Firma KOBAX® nie bierze odpowiedzialności za:

  • Różnice w odcieniu lakierów dla frontów pochodzących z różnych partii produkcyjnych. W przypadku wykończenia frontów lakierem nie istnieje możliwość uzyskania identycznego odcienia lakieru. Wynika to z faktu, że lakier jest przygotowywany (mieszany) pod każde zamówienie indywidualnie, a dostawca nie gwarantuje 100% odwzorowania koloru,
  • Różnice kolorystyczne wynikające z doróbek elementów. Fronty już użytkowane delikatnie zmieniają swoje barwy zarówno w przypadku wykończenia frontów lakierem,folią PVC oraz okleiną,

Składaj zamówienia na naszym firmowym druku
usprawni to ich realizację!

uchwyt płaszczyznowy
nr 100

uchwyt płaszczyznowy
nr 101

uchwyt płaszczyznowy
nr 106

TOP
pl_PLPolish
Skip to content