Fronty z panelem 3D
wersja w okleinie

Atrakcyjne wypukłości we wnętrzach oraz oryginalny wygląd to wszystko można uzyskać dzięki zastosowaniu Paneli 3D we wnętrzach. 

W tym dziale prezentujemy fronty meblowe z panelem 3D. Jest to nietypowy pomysł na fronty w kuchni, pokoju czy salonie. Nieregularne kształty i ciekawe wzory nadają oryginalności meblom w naszym wnętrzu. Panele 3D można zastosować na całej płaszczyźnie frontu ale nie tylko. Ciekawym rozwiązaniem jest zastosowanie paneli 3D jako akcentu na froncie.

Posiadamy kolekcję paneli pełnych, uniwersalnych i paneli dziecięcych. Panele uniwersalne występują w trzech formach: frezowanej, ażurowej i wybieranej. Różnią się pod tym względem od kolekcji paneli pełnych i dziecięcych, które są wyłącznie w jednej formie.

Wizja inwestora i inwencja twórcza jest tutaj nieograniczone. Szeroki wybór wzorów pozwala na tworzenie niebanalnych aranżacji. W tej zakładce prezentujemy panele wykończone folią PVC w kolorach z naszej oferty.


Ponadto fronty z panelem 3D mogą zostać wykończone lakierem lub w niektórych przypadkach nawet okleiną. O frontach meblowych z panelem 3D w tych wykończeniach można przeczytać w zakładkach:

-Fronty z panelem 3D wersja lakierowana,
-Fronty z Panelem 3D wersja foliowana.

Grubość frontu jest uzależniona od wybranego wzoru panelu. Każdy wzór posiada specyfikację techniczną w której widnieje informacją o minimalnej grubości w przypadku użycia tego wzoru na front. Wszystkie specyfikacje techniczne znajdą Państwo w zakładkach poświęconych Panelom 3D (panele uniwersalne, panele pełne, panele dziecięce) lub w zakładce do pobrania.

W przypadku frontów wykończonych okleiną lewa strona frontów jest również wykończona okleiną.

Fronty z panelem 3D w okleinie mogą być wykończone okleiną modyfikowaną lub naturalna dostępną w naszej ofercie.

 

Przedstawiamy 3 kolekcje paneli 3D z których można wybrać interesujący wzór do zastosowania na frontach meblowych.

Firma KOBAX® nie bierze odpowiedzialności za:

  • Różnice w odcieniu okleiny dla frontów pochodzących z różnych partii produkcyjnych. Nie gwarantujemy powtarzalności ocienia koloru okleiny w nowych partiach dostawy,
  • Różnice kolorystyczne wynikające z doróbek elementów. Fronty już użytkowane delikatnie zmieniają swoje barwy zarówno w przypadku wykończenia frontów lakierem,folią PVC oraz okleiną,

Składaj zamówienia na naszym firmowym druku
usprawni to ich realizację!

TOP