Fronty z panelem 3D
wersja lakierowana

Atrakcyjne wypukłości we wnętrzach oraz oryginalny wygląd to wszystko można uzyskać dzięki zastosowaniu Paneli 3D we wnętrzach. 

W tym dziale prezentujemy fronty meblowe z panelem 3D. Jest to nietypowy pomysł na fronty w kuchni, pokoju czy salonie. Nieregularne kształty i ciekawe wzory nadają oryginalności meblom w naszym wnętrzu. Panele 3D można zastosować na całej płaszczyźnie frontu ale nie tylko. Ciekawym rozwiązaniem jest zastosowanie paneli 3D jako akcentu na froncie.

Posiadamy kolekcję paneli pełnych, uniwersalnych i paneli dziecięcych. Panele uniwersalne występują w trzech formach: frezowanej [PF], ażurowej [PA] i wybieranej [PW]. Różnią się pod tym względem od kolekcji paneli pełnych [PP] i dziecięcych [PD], które są wyłącznie w jednej formie.

Wizja inwestora i inwencja twórcza jest tutaj nieograniczone. Szeroki wybór wzorów pozwala na tworzenie niebanalnych aranżacji. W tej zakładce prezentujemy panele wykończone lakierami w kolorach z naszej oferty.


Ponadto fronty z panelem 3D mogą zostać wykończone folią PVC lub w niektórych przypadkach nawet okleiną. O frontach meblowych z panelem 3D w tych wykończeniach można przeczytać w zakładkach:


-Fronty z panelem 3D wersja foliowana,
-Fronty z Panelem 3D wersja w okleinie.

 

Grubość frontu jest uzależniona od wybranego wzoru panelu. Każdy wzór posiada specyfikację techniczną w której widnieje informacją o minimalnej grubości w przypadku użycia tego wzoru na front. Wszystkie specyfikacje techniczne znajdą Państwo w zakładkach poświęconych Panelom 3D (panele uniwersalne, panele pełne, panele dziecięce) lub w zakładce do pobrania.

W przypadku frontów z panelem 3D wykończonych lakierem klient ma do wyboru nastepujące kolory laminatów:
 
  •  biały(standard), kolor wybranego lakieru.

Fronty z panelem 3D w wersji lakierowanej mogą być wykończone wszystkimi kolorami z wzorników ICA, RAL, NCS.

Dodatkowo proponujemy zastosowanie efektu brokatu, perły na powierzchni frontu.

Przedstawiamy 3 kolekcje paneli 3D z których można wybrać interesujący wzór do zastosowania na frontach meblowych.

Firma KOBAX® nie bierze odpowiedzialności za:

  • różnice w odcieniu lakieru dla frontów pochodzących z różnych partii produkcyjnych. Więcej informacji w warunkach gwarancji i reklamacji.
  • Różnice w odcieniu lakierów dla frontów pochodzących z różnych partii produkcyjnych. W przypadku wykończenia frontów lakierem nie istnieje możliwość uzyskania identycznego odcienia lakieru. Wynika to z faktu, że lakier jest przygotowywany (mieszany) pod każde zamówienie indywidualnie, a dostawca nie gwarantuje 100% odwzorowania koloru,

Składaj zamówienia na naszym firmowym druku
usprawni to ich realizację!

Front gładki R3 z Panelem PP-12

Front gładki R3 z Panelem PP-12

Front gładki R3 z Panelem PP-12

Front gładki R3 z Panelem 3D PP-46

Front gładki R3 z Panelem 3D PP-47

TOP