Fronty z panelem 3D
wersja foliowana

Atrakcyjne wypukłości we wnętrzach oraz oryginalny wygląd to wszystko można uzyskać dzięki zastosowaniu Paneli 3D we wnętrzach. 

W tym dziale prezentujemy fronty meblowe z panelem 3D. Jest to nietypowy pomysł na fronty w kuchni, pokoju czy salonie. Nieregularne kształty i ciekawe wzory nadają oryginalności meblom w naszym wnętrzu. Panele 3D można zastosować na całej płaszczyźnie frontu ale nie tylko. Ciekawym rozwiązaniem jest zastosowanie paneli 3D jako akcentu na froncie.

Posiadamy kolekcję paneli pełnych, uniwersalnych i paneli dziecięcych. Panele uniwersalne występują w trzech formach: frezowanej [PF], ażurowej [PA] i wybieranej [PW]. Różnią się pod tym względem od kolekcji paneli pełnych [PP] i dziecięcych [PD], które są wyłącznie w jednej formie.

Wizja inwestora i inwencja twórcza jest tutaj nieograniczone. Szeroki wybór wzorów pozwala na tworzenie niebanalnych aranżacji. W tej zakładce prezentujemy panele wykończone folią PVC w kolorach z naszej oferty.


Ponadto fronty z panelem 3D mogą zostać wykończone lakierem lub w niektórych przypadkach nawet okleiną. O frontach meblowych z panelem 3D w tych wykończeniach można przeczytać w zakładkach:


-Fronty z panelem 3D wersja lakierowana,
-Fronty z Panelem 3D wersja w okleinie.

Grubość frontu jest uzależniona od wybranego wzoru panelu. Każdy wzór posiada specyfikację techniczną w której widnieje informacją o minimalnej grubości w przypadku użycia tego wzoru na front. Wszystkie specyfikacje techniczne znajdą Państwo w zakładkach poświęconych Panelom 3D (panele uniwersalne, panele pełne, panele dziecięce) lub w zakładce do pobrania.

W przypadku frontów z panelem 3D wykończonych folią klient ma do wyboru nastepujące kolory laminatów:
 
  •  biały(standard)

Fronty z panelem 3D w wersji foliowanej mogą być wykończone folią PVC mat i połysk.

Klient ma możliwość wyboru kolorów spośród ponad 200 kolorów folii z naszej kolekcji. Bogata oferta kolorów pozwala na wykończenie frontów z panelem 3D w sposób atrakcyjny i wyszukany. Dysponujemy foliami gładkimi, drewnopodobnymi oraz różnymi innymi wzorami, np.: imitującymi marmur lub beton architektoniczny. 

Przedstawiamy 3 kolekcje paneli 3D z których można wybrać interesujący wzór do zastosowania na frontach meblowych.

Firma KOBAX® nie bierze odpowiedzialności za:

  • Różnice w rysunku słoi względem wzornika Folii PVC,
  • Różnice w odcieniu folii PVC dla frontów pochodzących z różnych partii produkcyjnych. Związane jest to z faktem, iż producent folii PVC nie gwarantuje powtarzalności odcienia koloru folii w nowych partiach dostawy,
  • Różnice kolorystyczne wynikające z doróbek elementów. Fronty już użytkowane delikatnie zmieniają swoje barwy zarówno w przypadku wykończenia frontów lakierem,folią PVC oraz okleiną.

Składaj zamówienia na naszym firmowym druku
usprawni to ich realizację!

Front gładki R3 z Panelem PP-12

Front gładki R3 z Panelem 3D PP-46

TOP