fbpx

Fronty gładkie R1
z Panelem 3D
w okleinie

Fronty gładkie R1 i R3 z Panelem 3D to świetna alternatywa dla frontów gładkich, czy frezowanych. Jest to ciekawe rozwiązanie, dzięki któremu nasze meble nabiorą niepowtarzalnego wyglądu. Niebanalne wzornictwo paneli 3D pozwoli stworzyć oryginalne fronty meblowe.
 
Posiadamy szeroką ofertę wzorów Paneli 3D, które mogą zostać zastosowane jako pełny front lub jedynie jako jego element. Koncepcja zależy tylko od wyobraźni klienta.
 
Szeroka baza wzorów oklein, zarówno naturalnych jak i modyfikowanych, dostępna w naszej ofercie daje ogromny wachlarz wyboru kolorystyki frontu.
 
 
 

Grubość frontu jest uzależniona od wybranego wzoru panela 3D zastosowanego we froncie. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w specyfikacjach technicznych paneli 3D. Specyfikacje te dostępne są na stronie do pobrania lub przy poszczególnym wzorze w podstronie z Panelami 3D.

W przypadku frontów wykończonych okleiną lewa strona frontów jest również wykończona okleiną w tym samym kolorze.

Fronty gładkie z krawędzią R1 w okleinie mogą być wykończone okleinami dostępnymi w naszej ofercie.

Firma KOBAX® nie bierze odpowiedzialności za:

  • Różnice w odcieniu okleiny dla frontów pochodzących z różnych partii produkcyjnych. Nie gwarantujemy powtarzalności ocienia koloru okleiny w nowych partiach dostawy,
  • Różnice kolorystyczne wynikające z doróbek elementów. Fronty już użytkowane delikatnie zmieniają swoje barwy zarówno w przypadku wykończenia frontów lakierem,folią PVC oraz okleiną,

Specyfikacje techniczne Paneli 3D dostępne są na stronie do pobrania lub przy poszczególnym wzorze w podstronie z Panelami 3D.

Składaj zamówienia na naszym firmowym druku
usprawni to ich realizację!

Panele uniwersalne

Panele pełne

Panele dziecięce

Przykładowe aranżacje z frontami z Panelem 3D

TOP
pl_PLPolish