fbpx

Fronty gładkie R1 i R3
z Panelem 3D
wersja lakierowana

Fronty gładkie  R1 i R3 z  Panelem 3D to świetna alternatywa dla frontów gładkich, czy frezowanych. Jest to ciekawe rozwiązanie, dzięki któremu nasze meble nabiorą niepowtarzalnego wyglądu. Niebanalne wzornictwo paneli 3D pozwoli stworzyć oryginalne fronty meblowe.
 
Posiadamy szeroką ofertę wzorów Paneli 3D, które mogą zostać zastosowane jako pełny front lub jedynie jako jego element. Koncepcja zależy tylko od wyobraźni klienta.
 
Klient może wybrać kolor frontu spośród ponad 200 kolorów dostępnych w naszym wzorniku folii PVC. Front może zostać pokryty gładką folią jak również innymi, np. drewnopodobnymi lub imitującymi beton architektoniczny dekorami.
 
 
 

Grubość frontu jest uzależniona od wybranego wzoru panela 3D zastosowanego we froncie. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w specyfikacjach technicznych paneli 3D. Specyfikacje te dostępne są na stronie do pobrania lub przy poszczególnym wzorze w podstronie z Panelami 3D.

Klient ma do wyboru następujące kolory laminatów:

  • biały(standard), kolor wybranego lakieru (za dopłatą)

Fronty gładkie z Panelem 3D w wersji lakierowanej mogą być wykończone wszystkimi lakierami w macie i połysku dostępnymi we wzornikach ICA,RAL oraz NCS.

Firma KOBAX® nie bierze odpowiedzialności za:

  • Różnice w odcieniu lakieru dla frontów pochodzących z różnych partii produkcyjnych,
  • Różnice kolorystyczne wynikające z doróbek elementów. Fronty już użytkowane delikatnie zmieniają swoje barwy zarówno w przypadku wykończenia frontów lakierem,folią PVC oraz okleiną.

Więcej informacji w warunkach gwarancji i reklamacji.

Specyfikacje techniczne Paneli 3D dostępne są na stronie do pobrania lub przy poszczególnym wzorze w podstronie z Panelami 3D.

Składaj zamówienia na naszym firmowym druku
usprawni to ich realizację!

Panele uniwersalne

Panele pełne

Panele dziecięce

Przykładowe aranżacje z frontami z Panelem 3D

TOP
pl_PLPolish