fbpx

Fronty gładkie R1 i R3
z Panelem 3D
wersja foliowana

Fronty gładkie  R1 i R3 z  Panelem 3D to świetna alternatywa dla frontów gładkich, czy frezowanych. Jest to ciekawe rozwiązanie, dzięki któremu nasze meble nabiorą niepowtarzalnego wyglądu. Niebanalne wzornictwo paneli 3D pozwoli stworzyć oryginalne fronty meblowe.
 
Posiadamy szeroką ofertę wzorów Paneli 3D, które mogą zostać zastosowane jako pełny front lub jedynie jako jego element. Koncepcja zależy tylko i wyłącznie od wyobraźni klienta.
 
Klient może wybrać kolor frontu spośród ponad 200 kolorów dostępnych w naszym wzorniku folii PVC. Front może zostać pokryty gładką folią jak również innymi, np. drewnopodobnymi lub imitującymi beton architektoniczny dekorami.
 
 
 
 

Grubość frontu jest uzależniona od wybranego wzoru panela 3D zastosowanego we froncie. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo w specyfikacjach technicznych paneli 3D. Specyfikacje te dostępne są na stronie do pobrania lub przy poszczególnym wzorze w podstronie z Panelami 3D.

Klient ma do wyboru następujące kolory laminatów:

  • biały(standard), kolor wybranej folii PVC

Fronty gładkie z Panelem 3D w wersji foliowanej mogą być wykończone folią PVC mat lub połysk. Jest to jednak uzależnione od wybranego wzoru panela 3D.

Firma KOBAX® nie bierze odpowiedzialności za:

  • Różnice w rysunku słoi względem wzornika Folii PVC,
  • Różnice w odcieniu folii PVC dla frontów pochodzących z różnych partii produkcyjnych. Związane jest to z faktem, iż producent folii PVC nie gwarantuje powtarzalności odcienia koloru folii w nowych partiach dostawy,
  • Różnice kolorystyczne wynikające z doróbek elementów. Fronty już użytkowane delikatnie zmieniają swoje barwy zarówno w przypadku wykończenia frontów lakierem,folią PVC oraz okleiną.

Specyfikacje techniczne Paneli 3D dostępne są na stronie do pobrania lub przy poszczególnym wzorze w podstronie z Panelami 3D.

Składaj zamówienia na naszym firmowym druku
usprawni to ich realizację!

Panele uniwersalne

Panele pełne

Panele dziecięce

Przykładowe aranżacje z frontami z Panelem 3D

TOP
pl_PLPolish