fbpx

Fronty frezowane lakierowane

Fronty frezowane są w ofercie odkąd firma KOBAX® istnieje. Wraz z biegiem lat i w zapotrzebowaniu rynku, powstawały kolejne wzory frezów. Wzory frontów frezowanych w naszej ofercie podzielone są na trzy zestawy: Zestaw I, Zestaw II i Zestaw III, które różnią się między sobą trudnością i poziomem skomplikowania wzoru, możliwym wykończeniem oraz co za tym idzie również ceną.

Fronty lakierowane mogą być wykończone na mat, mat strukturalny lub na połysk. Niestety nie każdy wzór z naszej kolekcji może zostać pokryty lakierem. Wszystkie wzory frontów, które można wykończyć lakierem znajdą Państwo w podziale frontów na zestawy.  

Dodatkowo na elementach lakierowanych możemy zastosować efekt brokatu lub perły.

W zależności od wybranego wzoru fronty mogą występować w grubości: 18 mm, 22 mm. Grubość określonych wzorów można sprawdzić klikając w odnośnik poniżej.

Kolor laminatu uzależniony jest od wybranej grubości frontu:

#18  biały (standard), kolor wybranej folii,

#19  biały (standard), kolor wybranej folii.

Fronty frezowane w wersji lakierowanej mogą być wykończone lakierem mat, mat strukturalny lub lakierem połysk. Wszystkie kolory lakierów można znaleźć we wzornikach ICA, RAL i NCS
 
 

Przy składaniu zamówień na fronty o wysokości mniejszej niż 140 mm, nie ma możliwości wykonania usługi frezowania dla danego zamówionego artykułu (z przyczyn technicznych). Wówczas fronty pozostają z wierzchu gładkie.

Firma KOBAX® nie bierze odpowiedzialności za:

  • Różnice w odcieniu lakieru dla frontów pochodzących z różnych partii produkcyjnych.
  • Różnice kolorystyczne wynikające z doróbek elementów. Fronty już użytkowane delikatnie zmieniają swoje barwy zarówno w przypadku wykończenia frontów lakierem,folią PVC oraz okleiną.

        Więcej informacji w warunkach gwarancji i reklamacji.

Składaj zamówienia na naszym firmowym druku
usprawni to ich realizację!

TOP
pl_PLPolish