fbpx

Fronty frezowane foliowane

Fronty frezowane są w ofercie odkąd firma KOBAX istnieje. Wraz z biegiem lat i w zapotrzebowaniu rynku, powstawały kolejne wzory frezów. Wzory frontów frezowanych w naszej ofercie podzielone są na pięć zestawów: Zestaw I, Zestaw II i Zestaw III, Zestaw IV oraz zestaw V, które różnią się między sobą trudnością i poziomem skomplikowania wzoru, możliwym wykończeniem oraz co za tym idzie również ceną.

Każdy wzór z naszej kolekcji możemy wykonać w wersji foliowanej mat a wybrane fronty w folii połysk*.

* W przypadku folii połysk, ze względów technologicznych, należy wybrać krawędź obwiednią. Do wyboru cztery krawędzie: R1, R3, R10 lub Mydło faza.

 

 

 

W zależności od wybranego wzoru fronty mogą występować w grubości: 18 mm, 22 mm, 24 mm. Grubość określonych wzorów można sprawdzić klikając w odnośnik poniżej.

Standardowy kolor laminatu na lewej stronie to biały.

Za dopłatą możliwość zmiany koloru na kolor dowolnej folii PVC.

 

 

Fronty frezowane w wersji foliowanej mogą być wykończone foliami w kolorach dostępnych w naszym wzorniku. Szeroka gama kolorystyczna folii PVC pozwala na wykończenie frontów foliami gładkimi, drewnopodobnymi, imitującymi beton czy marmur.

Przy składaniu zamówień na fronty o wysokości mniejszej niż 140 mm, nie ma możliwości wykonania usługi frezowania dla danego zamówionego artykułu (z przyczyn technicznych). Wówczas fronty pozostają z wierzchu gładkie.

Firma KOBAX® nie bierze odpowiedzialności za:

  • Różnice w rysunku słoi względem wzornika Folii PVC,
  • Różnice w odcieniu folii PVC dla frontów pochodzących z różnych partii produkcyjnych. Związane jest to z faktem, iż producent folii PVC nie gwarantuje powtarzalności odcienia koloru folii w nowych partiach dostawy,
  • Różnice kolorystyczne wynikające z doróbek elementów. Fronty już użytkowane delikatnie zmieniają swoje barwy zarówno w przypadku wykończenia frontów lakierem,folią PVC oraz okleiną,
  • Uszkodzenia folii PVC na krawędziach (skurcze) spowodowane nadmierną temperaturą, która bezpośrednio działa na wyrób (okolice piekarnika - uchylanie drzwi, stosowanie sprzętu kuchennego nie do zabudowy, oddziaływanie oparów z gotujących wodę czajników, dogrzewanie pomieszczeń palnikami gazu lub prądu, które dają kierunkowe ciepło na wyrób jak i również oświetlenie halogenowe).

Składaj zamówienia na naszym firmowym druku
usprawni to ich realizację!

TOP
pl_PLPolish