Fronty artystyczne- dekoracje pouring

Fronty artystyczne, obrazy, elementy mebli? To wszystko z Valkira-Art Design.

Uwielbiasz pewne kolory? Czegoś Ci brakuje w mieszkaniu, domu czy salonie?

Valkira-Art Design stworzy dla Ciebie elementy mebli, fronty meblowe czy obrazy, które dodadzą charakteru Twojemu wnętrzu czy to w pojedynkę jako front meblowy lub w komplecie jako np. front meblowy biurka i obrazu nad nim powieszonego.

Produkty nie są produkowane masowo! To prawdziwe dzieła sztuki! Nie ma powtarzalności namalowanego wzoru i każdy jest przez to unikatowy. Kolorystyka, format i kształt jest do wyboru, jednak większe formaty nie zawsze da się technicznie wykonać.

Wszystkie dzieła można wykonać na płycie wiórowej (kwadrat, prostokąt) oraz na MDF i HDF ( kwadraty, prostokąty i różne kształty– koła, elipsy, heksagony itp.) w zależności od przeznaczenia.

Do kompletu może być wykonany tylko podobny wzorem element i zawszę będzie się różnił, ponieważ nie ma możliwości przewidzenia efektu końcowego. By nadać Twojemu dziełu głębi i zaostrzenia wzoru jest on dodatkowo dopracowywany ręcznie co jeszcze bardziej nadaje mu indywidualności.

Ze względu na specyfikę ich tworzenia w wersji podstawowej dopuszczalne są na powierzchni elementu niektóre nierówności, które powstają. Wynika to z ilości warstw farby, które muszą niekiedy schnąć kilka, kilkanaście dni. Natomiast w wersji premium elementy dodatkowo są pokryte żywicą, jednak to kolejne dni schnięcia. Dlatego nierzadko proces tworzenia dla Ciebie tego dzieła sztuki może trwać nawet do miesiąca.

Dzieła te, to produkt delikatny, dlatego trzeba się z nim obchodzić „życzliwie”.

Światło i wilgoć to wrogowie malarstwa, więc należy pamiętać o tym wybierając miejsce ekspozycji dzieła czy to w formie obrazu czy też w meblu jako frontu lub elementu mebla. Okolice kominka również ze względu na temperaturę mogą się przyczynić do odkształceń czy zniszczenia produktu.

Wszystkie dzieła są zabezpieczone przed działaniem UV, jednak żadne zabezpieczenia nie daje gwarancji w 100%, dlatego też właściwa ekspozycja spowolni naturalne starzenie się produktu.

Poniżej przedstawiamy przykładowe realizacje. Więcej realizacji znajdą Państwo w GALERII ARANŻACJI.

TOP