fbpx

Fronty akrylowe

Fronty akrylowe matowe charakteryzują się delikatną i subtelną akrylową powierzchnią o eleganckiej matowej strukturze. Wykonane są z wysokiej jakości płyty MDF o grubości 17 mm pokrytej matowym arkuszem akrylowym o grubości 0,7 mm na przedniej stronie oraz na drugiej stronie warstwą polistyrenową o grubości 0,6 mm, charakteryzującą się wysokimi właściwościami machanicznymi zwiekszającymi wytrzymałość płyty.

Fronty akrylowe połyskowe to wysokiej klasy produkt charakteryzujący się bardzo wysokim stopniem połysku i głębią kolorów, wysoką wytrzymałością na promieniowanie UV oraz podwyższonymi parametrami odporności na ścieranie. To idealny produkt znajdujący zastosowanie w luksusowych  elementach meblowych. Fronty są produkowane na bazie płyty MDF 17 mm pokrytej 0,7 mm arkuszem akrylowym na stronie przedniej oraz na odwrocie 0,6 mm warstwą polistyrenową o wysokich właściwościach mechanicznych, co pozwala zwiększyć wytrzymałość płyty.

Dostępny szeroki wybór obrzeży, zarówno jednokolorowe obrzeża ABS jak i obrzeża DUO na zamówienie, dające efekt szklanej wstawki.

Fronty te wykonane są na bazie płyty MDF 17 mm. Grubość całego frontu to 18 mm.

Na stanie posiadamy połyskowe akryle w kolorach: biały, czarny, grafit, oraz matowe akryle w kolorze czarnym. Pozostałe kolory dostępne na zamówienie.

Składaj zamówienia na naszym firmowym druku
usprawni to ich realizację!

Fronty akrylowe

TOP
pl_PLPolish