fbpx

Pilastry

Oferujemy pilastry w ciekawych wzorach. W naszej ofercie dysponujemy pilastrami w standardowej szerokości 50 mm. Wybrane wzory wykonujemy również w szerokości 100 mm i 150 mm. Wszystkie wzory mogą być wykończone folią PVC mat lub lakierem ze wzornika ICA/RAL/NCS. Do dyspozycji klienta mamy mnóstwo dekorów folii PVC zarówno jednobarwnych jak i drewnopodobnych.

Pilastry mogą zostać wykończone foliami PVC z naszej kolekcji oraz wszystkimi lakierami w macie i połysku dostępnymi we wzornikach ICA,RAL oraz NCS.

Dodatkowo na pilastrach można zastosować patynę.

Firma KOBAX®nie bierze odpowiedzialności za:

  • Różnice w rysunku słoi względem wzornika Folii PVC,
  • Różnice w odcieniu folii PVC dla frontów pochodzących z różnych partii produkcyjnych. Związane jest to z faktem, iż producent folii PVC nie gwarantuje powtarzalności odcienia koloru folii w nowych partiach dostawy,
  • Różnice kolorystyczne wynikające z doróbek elementów. Fronty już użytkowane delikatnie zmieniają swoje barwy zarówno w przypadku wykończenia frontów lakierem,folią PVC oraz okleiną,
  • Uszkodzenia folii PVC na krawędziach (skurcze) spowodowane nadmierną temperaturą, która bezpośrednio działa na wyrób (okolice piekarnika - uchylanie drzwi, stosowanie sprzętu kuchennego nie do zabudowy, oddziaływanie oparów z gotujących wodę czajników, dogrzewanie pomieszczeń palnikami gazu lub prądu, które dają kierunkowe ciepło na wyrób jak i również oświetlenie halogenowe).

Składaj zamówienia na naszym firmowym druku
usprawni to ich realizację!

TOP
pl_PLPolish