Listwy wieńczące
foliowane i lakierowane

Listwy wieńczące wykańczają i dopełniają meble w Twoim wnętrzu. W naszej ofercie posiadamy listwy proste i gięte. Oferujemy sprzedaż listew surowych oraz wykończonych folią PVC w macie lub w połysku. Listwy A,B,C i D mogą zostać pokryte lakierem zarówno matowym jak i połyskowym.

Długość listew 2,6 m.
Sprzedaż na sztuki

Listwy wieńczące mogą zostać wykończone foliami PVC z naszej kolekcji oraz wszystkimi lakierami w macie i połysku dostępnymi we wzornikach ICA,RAL oraz NCS.

Firma KOBAX®nie bierze odpowiedzialności za:

  • Różnice w rysunku słoi względem wzornika Folii PVC,
  • Różnice w odcieniu folii PVC dla frontów pochodzących z różnych partii produkcyjnych. Związane jest to z faktem, iż producent folii PVC nie gwarantuje powtarzalności odcienia koloru folii w nowych partiach dostawy,
  • Różnice kolorystyczne wynikające z doróbek elementów. Fronty już użytkowane delikatnie zmieniają swoje barwy zarówno w przypadku wykończenia frontów lakierem,folią PVC oraz okleiną,
  • Uszkodzenia folii PVC na krawędziach (skurcze) spowodowane nadmierną temperaturą, która bezpośrednio działa na wyrób (okolice piekarnika - uchylanie drzwi, stosowanie sprzętu kuchennego nie do zabudowy, oddziaływanie oparów z gotujących wodę czajników, dogrzewanie pomieszczeń palnikami gazu lub prądu, które dają kierunkowe ciepło na wyrób jak i również oświetlenie halogenowe).

Pobierz formularz zamówienia

Składaj zamówienia na naszym firmowym druku
usprawni to ich realizację!

Wzory listew prostych

Listwa A

Listwa B

Listwa C

Listwa D

Listwa E

Listwa F

Listwa G

Listwa A+E

Listwa B+E

Listwa C+E

Listwa D+E

Wzory listew giętych

Listwa B

gięta (zewnętrzna)

Listwa B

gięta (wewnętrzna)

Listwa C

gięta (zewnętrzna)

Listwa C

gięta (wewnętrzna)

Listwa D

gięta (zewnętrzna)

Listwa D

gięta (wewnętrzna)

TOP