fbpx

Kowbojki i szuflady winiarki

W kuchniach rustykalnych modne są wciąż kowbojki. W naszej ofercie mamy i te dodatki! Dostępne są w dwóch wzorach, które mogą być wykończone folią PVC lub lakierem zarówno w macie jak i w połysku.

Szuflady winiarki to fajny gadżet w kuchni. W naszej ofercie dostępne są pojedyncze i podwójne szuflady. Tak jak w przypadku kowbojek mogą zostać pokryte lakierem lub folią PVC.

Kowbojki mogą zostać wykończone foliami PVC z naszej kolekcji oraz wszystkimi lakierami w macie i połysku dostępnymi we wzornikach ICA,RAL oraz NCS.

Firma KOBAX® nie bierze odpowiedzialności za:

  • Różnice w rysunku słoi względem wzornika Folii PVC,
  • Różnice w odcieniu folii PVC dla frontów pochodzących z różnych partii produkcyjnych. Związane jest to z faktem, iż producent folii PVC nie gwarantuje powtarzalności odcienia koloru folii w nowych partiach dostawy,
  • Różnice kolorystyczne wynikające z doróbek elementów. Fronty już użytkowane delikatnie zmieniają swoje barwy zarówno w przypadku wykończenia frontów lakierem,folią PVC oraz okleiną,
  • Uszkodzenia folii PVC na krawędziach (skurcze) spowodowane nadmierną temperaturą, która bezpośrednio działa na wyrób (okolice piekarnika - uchylanie drzwi, stosowanie sprzętu kuchennego nie do zabudowy, oddziaływanie oparów z gotujących wodę czajników, dogrzewanie pomieszczeń palnikami gazu lub prądu, które dają kierunkowe ciepło na wyrób jak i również oświetlenie halogenowe).

Składaj zamówienia na naszym firmowym druku
usprawni to ich realizację!

Kowbojki

Wzór 1

Wzór 2

Winiarki

Winiarka pojedyncza niska

Winiarka pojedyncza

Winiarka podwójna

TOP
pl_PLPolish