fbpx

Blendy podszafkowe
foliowane i lakierowane

Blendy przeznaczone są do montażu pod szafkami mebli. W naszej kolekcji posiadamy standardową blendę, gładką zwaną blendą uniwersalną oraz kilka innych wzorów. Blenda używane do maskowania pustych przestrzeni między szafkami nazywamy listwą maskownicą.

W blendach czy listwach można zastosować dowolną krawędź z naszej kolekcji. Blendy sprzedawane są na sztuki do szerokości 70 mm. Później liczone są już z m2. Minimalna szerokość blendy nie może być mniejsza niż 40 mm. 

Blendy podszafkowe mogą zostać wykończone foliami PVC z naszej kolekcji oraz wszystkimi lakierami w macie i połysku dostępnymi we wzornikach ICA,RAL oraz NCS.

Firma KOBAX®nie bierze odpowiedzialności za:

  • Różnice w rysunku słoi względem wzornika Folii PVC,
  • Różnice w odcieniu folii PVC dla frontów pochodzących z różnych partii produkcyjnych. Związane jest to z faktem, iż producent folii PVC nie gwarantuje powtarzalności odcienia koloru folii w nowych partiach dostawy,
  • Różnice kolorystyczne wynikające z doróbek elementów. Fronty już użytkowane delikatnie zmieniają swoje barwy zarówno w przypadku wykończenia frontów lakierem,folią PVC oraz okleiną,
  • Uszkodzenia folii PVC na krawędziach (skurcze) spowodowane nadmierną temperaturą, która bezpośrednio działa na wyrób (okolice piekarnika - uchylanie drzwi, stosowanie sprzętu kuchennego nie do zabudowy, oddziaływanie oparów z gotujących wodę czajników, dogrzewanie pomieszczeń palnikami gazu lub prądu, które dają kierunkowe ciepło na wyrób jak i również oświetlenie halogenowe).

Składaj zamówienia na naszym firmowym druku
usprawni to ich realizację!

Wzory blend podszafkowych

Blenda A

Blenda B

Blenda C

Blenda D

Blenda A+D

Blenda B+D

Blenda C+D

Blenda uniwersalna

Dostępne krzywizny dla blendy uniwersalnej

Prosta

Gięta

zewnętrznie

Gięta

wewnętrznie

Dostępne krawędzie dla blendy uniwersalnej

R1

R3

R3 faza

R10

R10 frez

Mydło

Mydło faza

Mydło frez

TOP
pl_PLPolish