fbpx

Blendy podszafkowe
foliowane i lakierowane

Blendy przeznaczone są do montażu pod szafkami mebli. W naszej kolekcji posiadamy standardową blendę, gładką zwaną blendą uniwersalną oraz kilka innych wzorów. Blenda używane do maskowania pustych przestrzeni między szafkami nazywamy listwą maskownicą.

W blendach czy listwach można zastosować dowolną krawędź z naszej kolekcji. Blendy sprzedawane są na sztuki do szerokości 70 mm. Później liczone są już z m2. Minimalna szerokość blendy nie może być mniejsza niż 40 mm. 

Blendy podszafkowe mogą zostać wykończone foliami PVC z naszej kolekcji oraz wszystkimi lakierami w macie i połysku dostępnymi we wzornikach ICA,RAL oraz NCS.

Firma KOBAX®nie bierze odpowiedzialności za:

  • Różnice w rysunku słoi względem wzornika Folii PVC,
  • Różnice w odcieniu folii PVC dla frontów pochodzących z różnych partii produkcyjnych. Związane jest to z faktem, iż producent folii PVC nie gwarantuje powtarzalności odcienia koloru folii w nowych partiach dostawy,
  • Różnice kolorystyczne wynikające z doróbek elementów. Fronty już użytkowane delikatnie zmieniają swoje barwy zarówno w przypadku wykończenia frontów lakierem,folią PVC oraz okleiną,
  • Uszkodzenia folii PVC na krawędziach (skurcze) spowodowane nadmierną temperaturą, która bezpośrednio działa na wyrób (okolice piekarnika - uchylanie drzwi, stosowanie sprzętu kuchennego nie do zabudowy, oddziaływanie oparów z gotujących wodę czajników, dogrzewanie pomieszczeń palnikami gazu lub prądu, które dają kierunkowe ciepło na wyrób jak i również oświetlenie halogenowe).

Składaj zamówienia na naszym firmowym druku
usprawni to ich realizację!

Wzory blend podszafkowych

Blenda A

Blenda B

Blenda C

Blenda D

Blenda A+D

Blenda B+D

Blenda C+D

Blenda uniwersalna

Dostępne krzywizny dla blendy uniwersalnej

Prosta

Gięta

zewnętrznie

Gięta

wewnętrznie

Dostępne krawędzie dla blendy uniwersalnej

R1

R3

R3 faza

R10

R10 frez

Mydło

Mydło faza

Mydło frez

TOP