picture
sklep z akcesoriami mieblowymi

Złóż zamówienie

Warunki i instrukcja składania zamówień:

 

  1. Zamówienia prosimy składać wypełniając odpowiedni formularz z dostępnych poniżej.

  2. Składając zamówienie należy wypełnić wymagane pola dot. danych klienta takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres, nr telefonu, data złożenia zamówienia oraz wypisać zamawiany asortyment.

  3. Prosimy o unikanie skreśleń oraz w miarę możliwości nie nanoszenie poprawek w wypełnianym formularzu. Formularz powinien być czytelny.

  4. W przypadku, gdy liczba zamawianych elementów jest większa od liczby pozycji na formularzu należy wypełnić kolejny egzemplarz ( w dolnym prawym rogu znajdują się okienka przeznaczone do numerowania stron)

  5. Wypełniony formularz z własnoręcznym podpisem należy przesłać:

  1. W ciągu 24 godzin (dni robocze) skontaktujemy się z Państwem.

  2. Zaliczkę można wpłacić na nasze konto przelewem (Bank Spółdzielczy Kalwaria Zebrzydowska, nr konta: 03 8119 0001 0013 0097 2000 0010) wpisując w tytule przelewu nr faktury.

  3. Zamówienie zostanie przekazane do realizacji po wpłynięciu na nasze konto wpłaty zaliczki lub po otrzymaniu informacji o dokonanej wpłacie zaliczki w kasie.

  4. Firma nie ponosi odpowiedzialności za błędne wypełnienie formularzy oraz za niezapoznanie się z warunkami zamówień. Odpowiedzialność ponosi zamawiający.

  5. W przypadku zlecenia na cięcie płyty obowiązują dodatkowe zasady:

W przypadku klientów zainteresowanych stałą współpracą warunki handlowe ustalane są indywidualnie.

 

Jesteś STAŁYM KLIENTEM i składasz zamówienia sukcesywnie? Nie chcesz wypełniać za każdym razem swoich danych? Pobierz formularz, wypełnij pola z danymi zamawiającego i zapisz formularz na swoim komputerze. Dzięki temu za każdym razem kiedy będziesz składał zamówienie, Twoje dane będą wypełnione. Usprawni to Twoją pracę!

 

Serdecznie zapraszamy do zakupów!

FORMULARZE DO POBRANIA
OPIS PLIKU TYP ROZMIAR
Formularz zamówienia na fronty proste PDF 230 KB
Formularz zamówienia na fronty gięte PDF 250 KB
Formularz zamówienia na cięcie i oklejanie PDF 140 KB
Formularz zamówień na parapety wewnętrzne MDF standard  PDF 50 KB
Formularz zamówień na parapety wewnętrzne MDF wilgociouodporniony  PDF 50 KB

 Elektroniczne wypełnianie formularzy dostępne po ich pobraniu.

Do przeglądania plików PDF niezbędny jest program Adobe Acrobat Reader. Program można pobrać, bezpośrednio ze strony Adobe, klikając na ikonkę obok.
acrobat download
Fronty mebloweFrontyDrzwi mebloweProducent frontówDrzwi do mebliFronty kuchenneFronty MDFFronty lakierowanePanele 3DPanele ozdobnePanele ażurowePanele ścienneProducent frontów meblowychFronty gięteBlaty kuchenneBlaty roboczeBlatyPłyty meblowePłyty meblowe surowePłyty wiórowe surowePłyty wiórowe laminowanePłyty wiórowe wysoki połyskPłyty MDFPłyty MDF laminowanePłyty HDFPłyty HDF lakierowane

© KOBAX 2003-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszystkie znaki firmowe zostały umieszczone na naszej stronie wyłącznie w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.
Powered by Kalwaria Zebrzydowska