picture
sklep z akcesoriami mieblowymi

Płyty Akrylowe

UWAGA! Aktualizacja oferty. Następuje wycofanie niektórych wzorów oraz zmiany w strukturach. Przy zamawianiu proszę kontaktować się z działem obsługi w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz weryfikacji dostępności produktu!

Płyty akrylowe są produkowane na bazie MDF. Na frontowej stronie płyty znajduje się powłoka akrylowa natomiast na drugiej stronie pokryta jest powłoką matową w tym samym kolorze co od frontu, w celu zwiększenia stabilności płyty.

Płyty akrylowe charakteryzują się szerokim wachlarzem kolorystycznym, dużą wytrzymałością oraz odpornością na promieniowanie UV i wilgotność. Uzyskany efekt połysku sprawia że płyta akrylowa kojarzy się z elegancją i luksusem.

 

 

 

 

 

PŁYTY AKRYLOWE - WYMIARY STANDARDOWE
GRUBOŚĆ (mm) 18,6
SZEROKOŚĆ (mm) 1300
DŁUGOŚĆ (mm) 2800
* informacje o dostępności wyżej podanych wymiarów udzielamy telefonicznie lub mailowo

 

P101 | Biały Frontowy

P101 | Biały Frontowy

P164 Antracyt

P164 Antracyt

P190 Czarny

P190 Czarny

P514 Kość Słoniowa

P514 Kość Słoniowa

P516 Róż Fiołkowy

P516 Róż Fiołkowy

P522 Beżowy

P522 Beżowy

P532 Czerwień Intensywna

P532 Czerwień Intensywna

P568 Verde

P568 Verde

P577 Czerwień Winna

P577 Czerwień Winna

 

UWAGA!
Wszystkie kolory mają charakter poglądowy. I mogą różnić się od oryginalnych nawet w stopniu znacznym w zależności od ustawień Państwa monitora!

Fronty mebloweFrontyDrzwi mebloweProducent frontówDrzwi do mebliFronty kuchenneFronty MDFFronty lakierowanePanele 3DPanele ozdobnePanele ażurowePanele ścienneProducent frontów meblowychFronty gięteBlaty kuchenneBlaty roboczeBlatyPłyty meblowePłyty meblowe surowePłyty wiórowe surowePłyty wiórowe laminowanePłyty wiórowe wysoki połyskPłyty MDFPłyty MDF laminowanePłyty HDFPłyty HDF lakierowane

© KOBAX 2003-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszystkie znaki firmowe zostały umieszczone na naszej stronie wyłącznie w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.
Powered by Kalwaria Zebrzydowska