picture
sklep z akcesoriami mieblowymi

Płyty HDF surowe

UWAGA! Aktualizacja oferty. Następuje wycofanie niektórych wzorów oraz zmiany w strukturach. Przy zamawianiu proszę kontaktować się z działem obsługi w celu uzyskania dodatkowych informacji oraz weryfikacji dostępności produktu!

Płyta HDF surowa jest produktem drewnopochodnym podobnie jak płyta MDF, z tą różnicą, iż jest to płyta o grubości nie przekraczającej 6mm i gęstości powyżej 800kg/m3. Sucha metoda produkcji płyty HDF pozwala na zapewnienie idealnej powierzchni pod lakierowanie. Jej zamknięta powierzchnia, umożliwia znaczne ograniczenie zużycia farb i lakierów. Płytę HDFsurową z powodzeniem można okleinować foliami dekoracyjnymi oraz okleinami naturalnymi.
    

Płyta HDF jest produktem, który ma szerokie zastosowanie przede wszystkim w branży meblarskiej. Wykorzystywana jest jako materiał dla tylnych ścianek mebli skrzyniowych, tapicerowanych oraz elementów szuflad, a także do produkcji płyty komórkowej jako warstwa zewnętrzna przeznaczona do okleinowania lub lakierowania. Produkt ten znajduje szerokie zastosowanie wśród wiodących producentów drzwi, stosowany jako zewnętrzne płyciny drzwiowe do dalszego uszlachetniania. Płyta HDF wykorzystywana jest również w przemyśle opakowaniowym, do produkcji opakunku spełniającego wysokie wymagania fizykomechaniczne.

 

HDF SUROWY - WYMIARY STANDARDOWE
GRUBOŚĆ (mm) 2,5 | 3,0 | 4,0 | 5,0 | 6,0
SZEROKOŚĆ (mm) 2070
DŁUGOŚĆ (mm) 2800
* informacje o dostępności wyżej podanych wymiarów udzielamy telefonicznie lub mailowo


Informacje dotyczące o dostępności płyt HDF surowych, mogą Państwo uzyskać poprzez dane kontaktowe zamieszczone w dziale Kontakt

Fronty mebloweFrontyDrzwi mebloweProducent frontówDrzwi do mebliFronty kuchenneFronty MDFFronty lakierowanePanele 3DPanele ozdobnePanele ażurowePanele ścienneProducent frontów meblowychFronty gięteBlaty kuchenneBlaty roboczeBlatyPłyty meblowePłyty meblowe surowePłyty wiórowe surowePłyty wiórowe laminowanePłyty wiórowe wysoki połyskPłyty MDFPłyty MDF laminowanePłyty HDFPłyty HDF lakierowane

© KOBAX 2003-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszystkie znaki firmowe zostały umieszczone na naszej stronie wyłącznie w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.
Powered by Kalwaria Zebrzydowska