picture
sklep z akcesoriami mieblowymi

Panele dziecięce 3D MDF KOBAX

Panele z kolekcji dziecięcej występują w jednej formie. Możliwości zastosowania paneli są szerokie. Idealnie prezentują się na całej ścianie jak również na jej fragmencie. Panele w standardowym rozmiarze można łączyć ze sobą tworząc spójny, powtarzalny wzór. Na życzenie klienta można wykonać każdy panel w dowolnym rozmiarze. Istnieje możliwość przeniesienia elementów wzoru na wezgłowie łóżka czy inny element tj. front meblowy. Wzór można przenieść na cały front lub tylko na jego fragment przez co można stworzyć niepowtarzalną kolekcję mebli do pokoju dziecięcego.

 
PANELE DZIECIĘCE - WYMIARY STANDARDOWE
GRUBOŚCI 12mm, 16mm, 18mm, 22mm
UWAGA: Grubość panelu uzależniona jest także od rodzaju wzoru.
DOSTEPNE FORMATY Do wyboru na zamówienie


 

Galeria paneli dziecięcych

 

PD-01

więcej informacji

PD-02

więcej informacji

PD-03

więcej informacji

PD-04

więcej informacji

PD-05

więcej informacji

PD-06

więcej informacji

PD-07

więcej informacji

Fronty mebloweFrontyDrzwi mebloweProducent frontówDrzwi do mebliFronty kuchenneFronty MDFFronty lakierowanePanele 3DPanele ozdobnePanele ażurowePanele ścienneProducent frontów meblowychFronty gięteBlaty kuchenneBlaty roboczeBlatyPłyty meblowePłyty meblowe surowePłyty wiórowe surowePłyty wiórowe laminowanePłyty wiórowe wysoki połyskPłyty MDFPłyty MDF laminowanePłyty HDFPłyty HDF lakierowane

© KOBAX 2003-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszystkie znaki firmowe zostały umieszczone na naszej stronie wyłącznie w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.
Powered by Kalwaria Zebrzydowska