picture
sklep z akcesoriami mieblowymi

Artykuły standardowe - Przykładowe warianty wykończenia

Fronty foliowane folią PVC są w ofercie odkąd firma KOBAX istnieje. Wraz z biegiem lat i w zapotrzebowaniu rynku, powstawały kolejne wzory frezów. Do dziś dział ten stale się powiększa przez co każdy Klient ma wiele możliwości w doborze wzoru do bogatej oferty kolorów folii PVC. Fronty meblowe foliowane posiadają również opcję wykończenia przy użyciu patyny (postarzenia). Występuje ona w 3 różnych rodzajach.

 

INFORMACJE OGÓLNE
Rodzaj frontów MDF
Grubości frontów #16 (standard), #18 i #19
Stosowane wykończenie Folia PVC
Lewa strona frontów Zależna od grubości danego artukułu / wzoru frontu (tabela na dole strony)
Możliwe efekty specjalne Lakier kolor kryjący w macie
(wypełniający wszelkie nierówności na froncie),
Patyna (stara, jednolita lub jednolita - ciemne rogi)
Termin realizacji Ustalany indywidualnie po kontakcie z działem obsługi

 

ZNACZENIA SYMBOLI POD FRONTAMI
Dostępne jako fronty i witryny proste
Dostępne jako witryny szpros
Dostępne jako fronty i witryny gięte
Dostępne jako fronty i witryny łamane

 

Informacje szczegółowe

Wymiary - Przy składaniu zamówień na fronty o wysokości mniejszej niż 140 mm, nie ma możliwości wykonania usługi frezowania dla danego zamówionego artykułu (z przyczyn technicznych). Wówczas fronty pozostają z wierzchu gładkie.

Usłojenie - Wszystkie zamawiane przez Państwa fronty domyślnie foliowane są w pionie, natomiast szuflady w poziomie - zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami sztuki meblarskiej. Za dodatkową opłatą możemy wykonać usłojenie w poziomie na frontach bądź w pionie na szufladkach po wcześniejszym uzgodnieniu.

Kolorystyka - Zapraszamy do działu kolorystyki frontów meblowych, dzięki niej mogą Państwo dowolnie konfigurować fronty. Jednocześnie informujemy, że nie każdym kolorem z kolorystyki folii PVC możemy wykonać front, jeśli będzie on przekraczał wymiary maksymalne danego koloru folii.

Witryny - Wszystkie wzory frezów w tym dziale występują także w postaci witryn, które mogą być dowolnie konfigurowane przy pomocy bogatej kolorystyce folii PVC, lakierów, szkła oraz kratek wypełniających. Kratki wypełniające na życzenie Klienta, mogą być zabejcowane na różne kolory za dodatkową opłatą. Natomiast dostępne wzory i kolory szkła znajdują się tutaj.

Fronty gięte lub łamane - Nie wszystkie wzory frontów można wykonać w postaci frontów giętych i łamanych. Prosimy zajrzeć do działu frontów giętych i łamanych, jest tam zawarta szczegółowa informacja, która przedstawia wzory frontów z możliwością ich wykonania jako fronty gięte lub łamane.

Patyny i lakiery - Każdy z powyższych artykułów frontów meblowych (również witryny), jest dostępny we wszystkich kolorach folii PVC oraz lakierów kolorowych wykończonych na mat (wypełniający wszelkie nierówności na froncie). Istnieje również możliwość postarzenia frontów poprzez naniesienie ciemnej lub jasnej patyny, która za sugestią Klienta może być dowolnie zabarwiona. Zapraszamy do zapoznania się z rodzajem patyn jakie wykonujemy w naszej firmie.

 

DOSTĘPNE KOLORY LAMINATÓW (lewa strona frontów)
GRUBOŚĆ KOLORY
#16 biały (standard), buk, olcha, calvados, rustikal, orzech ciemny, orzech jasny, jesion średni
#18 biały (standard), klon
#19 biały (standard), olcha, calvados


WAŻNA INFORMACJA:

Firma KOBAX® nie bierze odpowiedzialności za różnice w rysunu słoi względem wzornika folii PVC oraz w odcieniu folii dla frontów pochądzących z różnych partii produkcyjnych.

Więcej informacji w warunkach gwarancji i reklamacji.


Galeria frontów

NOWOŚĆ!
Dla wybranych artykułów istnieje możliwość obejrzenia prezentacji 3D. Jeśli chcesz zobaczyć prezentację kliknij w link PREZENTACJA 3D, który jest umieszczony pod wybranymi artykułami.

UWAGA!
Wszystkie kolory mają charakter poglądowy. I mogą różnić się od oryginalnych nawet w stopniu znacznym w zależności od ustawień Państwa monitora!

Fronty mebloweFrontyDrzwi mebloweProducent frontówDrzwi do mebliFronty kuchenneFronty MDFFronty lakierowanePanele 3DPanele ozdobnePanele ażurowePanele ścienneProducent frontów meblowychFronty gięteBlaty kuchenneBlaty roboczeBlatyPłyty meblowePłyty meblowe surowePłyty wiórowe surowePłyty wiórowe laminowanePłyty wiórowe wysoki połyskPłyty MDFPłyty MDF laminowanePłyty HDFPłyty HDF lakierowane

© KOBAX 2003-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszystkie znaki firmowe zostały umieszczone na naszej stronie wyłącznie w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.
Powered by Kalwaria Zebrzydowska