picture
sklep z akcesoriami mieblowymi

  

Witamy na stronie firmy KOBAX®

 

Firma KOBAX® istnieje od 1977 roku. Sukces bycia w czołówce przez tyle lat zapewnia firmie wymagający klient. Zaangażowanie całej załogi w obsługę daje naprawdę dobre efekty. Potwierdzeniem tego są stali klienci, ich pozytywna opinia jak i wiele przyznanych nagród na wykonywane produkty.

 

Dzięki nowoczesnym obrabiarkom możemy produkować produkty o najwyższym standardzie. Od początku swej działalności staramy się sprostać oczekiwaniom klientów, dopasowując się do trendów na rynku meblowym. Produkujemy fronty meblowe: proste, gięte i łamane, patynowane, lakierowane oraz okleinowane wykończone na mat lub na wysoki połysk. W naszej ofercie można znaleźć również płyty meblowe różnego rodzaju takie jak: wiórowe, MDF, HDF jak i płyty HPL HIGH GLOSS. Blaty kuchenne dostępne są w naszej firmie ze znanych i cenionych marek: Kronospan, Juan oraz PanelStyl.

 

 

Dzięki szerokiej gamie kolorystycznej folii PVC, lakierów ICA / RAL/ NCS i oklein, istnieje wiele możliwości połączenia kilku barw ze sobą, co daje niepowtarzalny wygląd końcowy frontu. W naszej firmie Klient ma również możliwość wykończenia produktu na wysoki połysk, mat lub mat szlachetny (zamknięte pory). W naszej ofercie można znaleźć wiele wzorów frontów meblowych pasujących do stylu klasycznego, nowoczesnego, a nawet do stylu angielskiego. KOBAX® posiada liczne uznania i nagrody dla wykonywanych produktów. Firma posiada również certyfikat Autoryzowany Dystrybutor Kronospan i jest głównym źródłem zaopatrzenia w produkty Kronospanu dla południowo-zachodniej Polski, także dla aglomeracji śląskiej.

 

 

 

Od 2010 roku jesteśmy jedynym dystrybutorem płyt połyskowych marki VENNI® na terenie całej Polski. KOBAX® to marka, której wizerunek budujemy na maksymalnym dopasowaniu się do potrzeb klienta, dlatego firma stale poszerza ofertę wzorniczą i kolorystyczną, używając nowoczesnych technologii i wysokiej jakości materiałów.

 

 

Serdecznie zapraszamy!

KOBAX news

Aby nie przegapić żadnej oferty specjalnej oraz wyprzedaży dopisz swój adres e-mail do naszego newslettera!

Zobacz koniecznie

href="https://intericad.pl/ftp/KD_Max/Biblioteki_V6/KOBAX_V6.rar" target="_blank">
 
Fronty mebloweFrontyDrzwi mebloweProducent frontówDrzwi do mebliFronty kuchenneFronty MDFFronty lakierowanePanele 3DPanele ozdobnePanele ażurowePanele ścienneProducent frontów meblowychFronty gięteBlaty kuchenneBlaty roboczeBlatyPłyty meblowePłyty meblowe surowePłyty wiórowe surowePłyty wiórowe laminowanePłyty wiórowe wysoki połyskPłyty MDFPłyty MDF laminowanePłyty HDFPłyty HDF lakierowane

© KOBAX 2003-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszystkie znaki firmowe zostały umieszczone na naszej stronie wyłącznie w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.
Powered by Kalwaria Zebrzydowska