picture
sklep z akcesoriami mieblowymi

Fronty meblowe - wybierz interesujący dział

fronty meblowe Specjalnie dla państwa wygody dział frontów został podzielony na poszczególne kategorie. Fronty meblowe lub drzwi meblowe jak kto woli w naszej firmie występują w odmianach: Frontów standardowych - są to fronty foliowane folią PVC, wykonane z płyt MDF. Dodatkowo fronty te mogą być postarzane patyną, a niektóre z nich mogą być lakierowane. Fronty frezowane z krawędzią R1 lub R3 - jest to gama frontów z wykończonymi krawędziami frezem R1 lub R3. występują w bogatej gamie kolorystycznej zarówno foli PVC, oklein jaki lakierów w paletach RAL/NCIS/ICA. Fronty Ramiakowe - Ramiaki wykonywane są w naszej firmie z listew MDF. Występują w 3 kolorach: calvados, orzech i olcha. Mogą być pokrywane starą patyną, aby otrzymać efekt postarzenia frontów. Ramiaki aluminiowe - wykonywane są zazwyczaj z płyty laminowanej oraz wykańczane listwami aluminiowymi tzw. ceownikami. Fronty okleinowane - w szerokiej gamie kolorystycznej oklein naturalnych i modyfikowanych. Fronty te mogą być oklejone z jednej, jak i z dwóch stron. Jako materiał bazowy wykorzystywany jest MDF.Fronty gięte i łamane - idealne rozwiązanie do zakończenia szafek kuchennych oraz innych mebli. Fronty te występują w większości wzorów i artykułów produkowanych w naszej firmie. Aby dowiedzieć sie więcej zapraszamy do kontaktu.

Linki do działów z frontami

Fronty mebloweFrontyDrzwi mebloweProducent frontówDrzwi do mebliFronty kuchenneFronty MDFFronty lakierowanePanele 3DPanele ozdobnePanele ażurowePanele ścienneProducent frontów meblowychFronty gięteBlaty kuchenneBlaty roboczeBlatyPłyty meblowePłyty meblowe surowePłyty wiórowe surowePłyty wiórowe laminowanePłyty wiórowe wysoki połyskPłyty MDFPłyty MDF laminowanePłyty HDFPłyty HDF lakierowane

© KOBAX 2003-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszystkie znaki firmowe zostały umieszczone na naszej stronie wyłącznie w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.
Powered by Kalwaria Zebrzydowska