picture
sklep z akcesoriami mieblowymi

Rodzaje patyn

Fronty patynowane - jak sama nazwa wskazuje, pokrywane są wartswą patyny. Dostępne są we wszystkich oferowanych wzorach frontów. Należy jednak zwrócić uwagę przy składaniu domówień na fronty patynowane, iż patyna nakładana jest ręcznie. Z tego powodu nie gwarantujemy pełnej powtarzalności wzorów. W takiej sytuacji konieczne jest dostarczenie wzoru frontu.

W tym dziale przedstawione zostały istniejące już artykuły / wzory frontów meblowych z wykorzystaniem kilku patyn, aby łatwiej było dotrzec różnicę pomiędzy rodzajami dostępnych patyn w naszej firmie.

INFORMACJE OGÓLNE
Rodzaj frontów MDF
Grubości frontów #16, #19
Stosowane wykończenie Folia PVC
Lewa strona frontów biały (standard) - pozostałe kolory znajdują się w tabeli na dole strony
Możliwe efekty specjalne Patyna (stara, jednolita lub jednolita - ciemne rogi)
Termin realizacji ok. 1-2 tygodnie (fronty foliowane),
ok. 3 tygodnie (fronty foliowane + patyna)

Przykładowe patyny

Informacje szczegółowe

Wymiary - Przy składaniu zamówień na fronty o wysokości mniejszej niż 220 mm, nie ma możliwości wykonania usługi frezowania dla danego zamówionego artykułu (z przyczyn technicznych). Wówczas fronty pozostają z wierzchu gładkie.

Usłojenie - Wszystkie zamawiane przez Państwa fronty domyślnie foliowane są w pionie, natomiast szuflady w poziomie - zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami sztuki meblarskiej. Za dodatkową opłatą możemy wykonać usłojenie w poziomie na frontach bądź w pionie na szufladkach po wcześniejszym zaznaczeniu tej opcji w formularzu zamówień frontów meblowych dostępnego tutaj.

Kolorystyka - Zapraszamy do działu kolorystyki drzwi meblowych, dzięki niej mogą Państwo dowolnie konfigurować fronty. Jednocześnie informujemy, że nie każdym kolorem z kolorystyki folii PVC możemy wykonać front, jeśli będzie on przekraczał wymiary maksymalne danego koloru folii.

Witryny - Wszystkie wzory frezów w tym dziale występują także w postaci witryn, które mogą być dowolnie konfigurowane przy pomocy bogatej kolorystyce folii PVC, szkła oraz kratek wypełniających. Kratki wypełniające na życzenie Klienta, mogą być zabejcowane na różne kolory za dodatkową opłatą (zobacz cennik kratek do witryn). Natomiast dostępne wzory i kolory szkła znajdują się tutaj.

Gięte lub łamane - Nie wszystkie wzory frontów można wykonać w postaci frontów giętych i łamanych. Prosimy zajrzeć do działu frontów giętych i łamanych, jest tam zawarta szczegółowa informacja, która przedstawia wzory frontów z możliwością ich wykonania jako fronty gięte lub łamane.

Patyny - Istnieje możliwość postarzenia drzwiczek poprzez naniesienie ciemnej lub jasnej patyny, która za sugestią Klienta może być dowolnie zabarwiona. Powyższe rodzaje patyn można zastosować tylko do frontów meblowych, które nadają się do wykonania w patynie.

DOSTĘPNE KOLORY LAMINATÓW (lewa strona frontów)
GRUBOŚĆ KOLORY
#16 biały (standard), buk, olcha, calvados, rustikal, orzech ciemny, orzech jasny, jesion średni
#19 biały (standard), olcha, calvados
Fronty mebloweFrontyDrzwi mebloweProducent frontówDrzwi do mebliFronty kuchenneFronty MDFFronty lakierowanePanele 3DPanele ozdobnePanele ażurowePanele ścienneProducent frontów meblowychFronty gięteBlaty kuchenneBlaty roboczeBlatyPłyty meblowePłyty meblowe surowePłyty wiórowe surowePłyty wiórowe laminowanePłyty wiórowe wysoki połyskPłyty MDFPłyty MDF laminowanePłyty HDFPłyty HDF lakierowane

© KOBAX 2003-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszystkie znaki firmowe zostały umieszczone na naszej stronie wyłącznie w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.
Powered by Kalwaria Zebrzydowska