picture
sklep z akcesoriami mieblowymi

Kolorystyka oklein

W tym dziale znajdą Państwo okleiny naturalne - pozyskiwane z wielu gatunków drewna o zróżnicowanym pochodzeniu, mające szerokie zastosowania w aranżacji wnętrz i meblarstwie, jak również okleiny modyfikowane, które stanowią eleganckie i trwałe wykończenie mebli.

Okleiny nazywane są inaczej fornirem. Jest to cienka warstwa drewna wykorzystywana do wykończenia mebli. W zależności od rodzaju i gatunku, okleiny dają wyjątkowe efekty we wnętrzach klasycznych i nowoczesnych. Wysokiej jakości fornir zapewnia meblom długowieczność i piękno litego drewna.

 

WAŻNA INFORMACJA!
Poniższe wzory oklein nie są przeznaczone na sprzedaż. Podlegają wyborowi tylko i wyłącznie przy składaniu zamówień na wyrób frontów meblowych. Prosimy mieć również na uwadze, że przedstawione kolory oklein są tylko poglądowe i mogą odbiegać od rzeczywistych.

 

Prosimy zaczekać na załadowanie się tabeli poniżej.

UWAGA!
Wszystkie kolory mają charakter poglądowy. I mogą różnić się od oryginalnych nawet w stopniu znacznym w zależności od ustawień Państwa monitora!

Fronty mebloweFrontyDrzwi mebloweProducent frontówDrzwi do mebliFronty kuchenneFronty MDFFronty lakierowanePanele 3DPanele ozdobnePanele ażurowePanele ścienneProducent frontów meblowychFronty gięteBlaty kuchenneBlaty roboczeBlatyPłyty meblowePłyty meblowe surowePłyty wiórowe surowePłyty wiórowe laminowanePłyty wiórowe wysoki połyskPłyty MDFPłyty MDF laminowanePłyty HDFPłyty HDF lakierowane

© KOBAX 2003-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Wszystkie znaki firmowe zostały umieszczone na naszej stronie wyłącznie w celach informacyjnych i należą do ich właścicieli.
Powered by Kalwaria Zebrzydowska