DRZWI MEBLOWE :: PŁYTA LAMINOWANA WYSOKI POŁYSK

* Kolory mogą różnić się od rzeczywistych

W tym dziale znajdą Państwo fronty meblowe wykonywane z płyt laminowanych. Cechują się bogatą kolorystyką płyt laminowanych oferowanych w naszej firmie. Lewa strona frontów standardowo jest biała lub w kolorze wybranego koloru płyty laminowanej. Ciekawym dodatkiem jest lakier, który może być wykończony na wysoki połysk, mat lub mat szlachetny (wypełniający wszelkie nierówności na froncie). Krawędzie frontów wykańczane są z obrzeży PVC lub aluminium.

INFORMACJE OGÓLNE
Rodzaj frontów Płyta laminowana
Grubości frontów #18
Stosowane wykończenie Krawędź frontu - obrzeże PVC lub aluminium
Lewa strona frontów biały (standard) lub w kolorze wybranej płyty laminowanej
Możliwe efekty specjalne Lakier wykończony na wysoki połysk, mat lub mat szlachetny
(wypełniający wszelkie nierówności na froncie)
Termin realizacji ok. 1-2 tygodnie (fronty z płyty laminowanej),
ok. 4 tygodnie (fronty z płyty laminowanej + lakier)
Pod galerią frontów znajdują się ważne informacje. Prosimy się z nimi zapoznać.Wzór 1
Wzór 1
Wzór 2
Wzór 1
Wzór 2
Wzór 2
Wzór 1
Wzór 3
Wzór 2

Wzór 1
Wzór 4
Wzór 2
Wzór 1
Wzór 5
Wzór 2
Wzór 1
Wzór 6
Wzór 2

INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE
USŁOJENIE
Wszystkie zamawiane przez Państwa fronty z płyty laminowanej domyślnie słoje układane są w pionie, natomiast szuflady w poziomie - zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami sztuki meblarskiej. Za dodatkową opłatą możemy wykonać usłojenie w poziomie na frontach bądź w pionie na szufladkach po wcześniejszym zaznaczeniu tej opcji w formularzu zamówień frontów meblowych dostępnego tutaj.

KOLORYSTYKA
Zapraszamy do działu kolorystyki płyt melaminowanych, dzięki niej mogą Państwo dowolnie konfigurować fronty.

WITRYNY
Wszystkie wzory frezów w tym dziale występują także w postaci witryn, które mogą być dowolnie konfigurowane przy pomocy kolorystyki płyt melaminowanych, szkła oraz kratek wypełniających. Kratki wypełniające na życzenie Klienta, mogą być zabejcowane na różne kolory za dodatkową opłatą (zobacz cennik kratek do witryn). Natomiast dostępne wzory i kolory szkła znajdują się tutaj.

GIĘTE LUB ŁAMANE
Nie wszystkie wzory frontów można wykonać w postaci frontów giętych i łamanych. Prosimy zajrzeć do działu frontów giętych i łamanych, jest tam zawarta szczegółowa informacja, która przedstawia wzory frontów z możliwością ich wykonania jako fronty gięte lub łamane. Informacja ta jest również dostępna po kliknięciu na wybrany front meblowy w tym dziale.

LAKIERY
Każdy z powyższych artykułów frontów meblowych (również witryny), jest dostępny we wszystkich kolorach płyt melaminowanych oraz lakierów wykończonych na wysoki połysk, mat i mat szlechetny (wypełniający wszelkie nierówności na froncie).